Tuhat ja miljon vabandust kõigile teile, kes te siin poolteist nädalat tulutult värskeid postitusi olete otsimas käinud. Usun, et vabandan end kenasti ka välja, sest päris loorberitele ma veel peesitama pole jäänud ja tihedate päevade tõttu olen võtnud õhtutest maksimumi, et seda laste ja mehega veeta! Teen täna kiire sissejuhatuse ja proovin peale seda mõne postitusega hakkama saada, et kõigest ka pildimaterjali lisada.(loe edasi)
Möödunud nädalal sain esimest korda elus osa mõnusast babyshoweri peost, mis oli üllatuspeoks minu parimale sõbrannale! Nädala vältel aitasin ettevalmistada romantilist juubelipidu ja sinna vahele ja peale mahtus ka paar fotosessiooni. Ahjaa, ja käisin ka ühel tüdrukuteõhtul!... küll mitte osalisena, aga kaamera tagant oli seda  väga lahe jälgida! Oeh, kuidas ma ootan, et saabuks juba see päev, kus saaksin ka ise mõnele oma sõbrannale sellist päeva korraldada!
Alustan nüüd hoopis lõpust ja jagan pilte eilsest, kus käisime väikselt miniväljasõidul Võrtsjärve ääres. 
Me võime küll väga veidrad paista, aga me lihtsalt pidime laste tungival nõudmisel suurema osa ajast üle nende hüppama! 
Vesi on seal nii madal ja soe ja põhi nii ilus liivane, et lapsed tundsid end vees nii kindlana ja lustisid päikseloojanguni.
Selle hüppe eest teenis Rain Lennartilt korraliku liivasõja...
...ja ta sai omale liitlase!
JÄRGMINE                                                                                                                                                                   EELMINE