Pulma- aastapäeva hommik ei erinenud kuidagi teistest hommikutest, aga närvikõdi oli sees küll ja natuke kripeldas, et Rainil polnud mulle hommikuks lilligi. Aga ma vaigistasin selle mõtte kohe, sest ka mul polnud selleks hommikuks kaetud lauda, koogikesest rääkimata. Muigasin juba endamisi- nii see abielu läheb...! Aga...

(loe edasi)
Mind siiralt üllatas, et saime nii palju õnnesoove ja sõnumeid aastapäeva puhul! 
Katre tuli meile lastega hommikukohvile ja krahmas siis ootamatult oma põuest meie aastapäevaks kujundatud šampusepudeli! Me naudime seda kindlasti ühel heal õhtul koos teiega, Katre ja Raido!! :) 
Õhtuks olime Rainiga leidnud lastele minu õe, Aigi näol hoidja, et minna kahekesi õhtust sööma. Samal ajal, kui oma garderoobis ringi tuustisin, koputasid minu teine kallis Katre ja Meriliis ukse taga vallatute õhupallide ja lilledega. Nii kohutavalt armas teist!!!
Üllatustejada ei lõppenud. Rain helistas mulle enne töölt jõudmist ja palus, et ma aknal ei piiluks. Kuna ma olin nagunii veel endiselt oma garderoobis, leidmata sobivat riietust, ei olnud mul plaanigi tema palveid eirata. Ma aimasin, et sealt tuleb lillekimp, mille ta eelmisel õhtul on ostmata jätnud või unustanud, aga siis tuli ta sisse ja käed olid ikkagi tühjad! No siis mul vajus küll lõug maani aga võtsin sellegipoolest tema kallistused soojalt vastu. Samal ajal kattis ta mu silmad ja palus välja tulla! Ausalt, ma kartsin, et nüüd on ta meile kutsika koju toonud! Aga veel enne, kui oma kinki nägin mõistsin, et ei, ei, koera ta ei kingiks mulle vaid kummalegi oma lastest. 
Ma ei mäletagi, mida Rain mulle veel ütles, sest ma lihtsalt huilgasin ja keksisin ümber oma telje, kui oma uut valget unistust nägin! Lihtsalt ulme!
Ja õnnelik pole nüüd ainult mina, vaid ka Adeele! Oleme neil päevil juba nii palju koos ringi kruiisinud ja Lennarti suu on ka kõrvuni, et saab nüüd kiiremini meiega koos sõita! 
Õhtu jätkus aparaadis ja õhtul avasime ka esimese pulma-aastapäeva veini meie pulmakülaliste autogrammidega :)

Tegelikult alustasime pulma aastapäeva tähistamisega juba nädalavahetusel Intsikurmu Festivalil.

Klõpsud minu telefonist: