Upsi! Kaks nädalat vaikust! Proovin  kivid oma kapsaaiast välja veeretada ja olla nüüdsest mõnevõrra aktiivsem. Neid lubadusi olen ma siin varemgi õhku visanud, aga tõepoolest- möödunud nädalatel olen kogu oma vaba energia suunanud ühe imelise paari pulmapeo dekoratsioonide ja detailide läbimõtlemisele ja valmistamisele. Ja kui ikka selle kõige juures blogivaimu peale ei tule, siis ei saa kirjasulest midagi välja ka imeda. Kuigi ainest mul teile justkui on- nii mõnegi fotosessiooni ja tellimustöö olen selle aja sisse mahutanud ja juba täna õhtul kroonib minu mitmenädalast töölainet kauaoodatud pulmapidu! See kõik ootab teid ees! Kuid tänase õhtuga leil ei jahtu ja algab uus unetu öö Lennarti homse sünnipäeva ettevalmistusteks. Ja just selleni pidi see pikk jutustus jõudma!
Täna on meie esiklapse viies sünnipäev! 
(loe edasi)
Eks mul on oma hingepiinad, et just Lennarti õigeks päevaks võtsin vastu omale ühe kiireima ja töiseima suvepäeva. Kuna Rain on nagu ikka suurematel üritustel  mul abis, siis lapsed ärkavad täna hommikul vanamaema ja vanaisa juures. Eile õhtul olid nad üheskoos tänaseks hommikuks torti teinud ja kindlasti ootab Lennartit ka väike kahe- või kolmehäälne sünnipäevakontsert voodiserval. Kindlasti tuleb sellest temale meeldejääv sünnipäevahommik ja õhtu saame ja jõuame ehk juba ise eriliseks teha!

Kallis Lennart!
Seda juttu räägin ma ilmselt Sulle kuni naisevõtuni, et ma ei unusta Sinu sündi iialgi.
Sinu ootamine sünnini välja oli täis tähendusrikkaid märke ja kuidagimoodi suudad Sa neid meie ellu tuua tänaseni. 
Kuigi ilmselt just see Sinu sügav ja keeruline hingeelu on toonud meile ka mõõnu, teevad just need Sinust kõige toredama ja huvitavama poisi maamunal. 
Vahel Sa räägid midagi nii tarka, huvitavat ja paikapidavat, et ma poole ajast lihtsalt kaon oma mõtetesse ega suuda meie õnne uskuda- selline laps ja meie poeg!
Ma armastan, kuidas Sul on väljakujunenud oma rituaalid, kuidas head und soovida või issit tööle saata. Ma armastan, kuidas Sa oma väikest õde kallistad, kui teda üle pika päeva näed ja kuidas Sa Adeelele asju kannatlikult selgitad. Ma armastan  kuidas Sa kannatad ära, kuidas ta Sul seljas elab ja armastan isegi seda, kui oskuslikult õrnalt Sa talle tagasi teed! Ma armastan, kuidas Sa liidad meie pere ühte, lubamata ühtegi õhtut mööda saata ilma mõne peremänguta.
Ma armastan, kui isukalt Sa sööd ja kuidas see sul ühestki kohast välja ei paista!
Ma armastan lokke Sinu tukas ja seda, kuidas Sa järjest rohkem proovid oma juukseid ka ise paika sättida. 
Ma armastan, kuidas Sa ronid ja turnid, isegi, kui ma ei suuda seda vahel pealt vaadata! Ma armastan avastada, kuidas Sa oma tuppa oled vaikselt kadunud ja oled end mõnda raamatusse kaotanud. 
Ma armastan neid pööraseid labürinte, onne ja kindluseid, mille tarbeks Sa pool elamisest kokku vinnad. Ma ei armastaks seda, kui ma ei teaks, et Sa oled superkoristaja ja abiline. 
Ma armastan Sinu pöörast mälu, mis oleks võinud alt vedada, kui issi eelmisel sünnipäeval lubas, et kui Sa saad viieseks, siis ostame sulle lastešampuse. Sul oli meeles  ja issi peab nüüd pidama ka oma sõna! 

Aitäh Sulle viiene Lennart, et oled nii ilusa hingega ja armas sõber meile terveks eluks! Olen põnevil meie uute seikluste ees!

Armastan Sind rohkem, kui taevas on tähti!
Palju õnne  ja headust Sinu ellu!

emme

Kuigi mu mõtted tiirlevad täna heldinult Lennarti ümber, kodeerin end nüüd pulmalainele ja lendan ruttu-ruttu peokohta valmis sättima! 
Kohtume uuel nädalal juba möödunud uudistega!