Äratuskell! Täiesti märkamatult on möödunud terve nädal! Kavatsen end nüüd ruttu välja vabandada ja ette näidata, mis vahepeal on toimunud! Mida ma jutu ja pildiga veel väljendada ei saa, on see ööpäevaringne mõttetöö, mille vilju saate kindlasti lähikuudel ka näha!
(loe edasi)
Nagu ikka, pere tuleb esimesena! Tegin Adeelest väikse pildiseeria, et tähistada tema saamist suureks tüdrukuks. Nimelt on Adeele meie õnnelik pesamuna, kel õnnestus kuni üleeelmise nädalani veel öösiti lutti saada ja mähkmeid kanda. Kuna sama kuldne, nagu ta ise on, on ka tema uned, siis ma tõesti kartsin neid samme ette võtta. Ma küll püüan olla oma laste kiitmisega tagasihoidlik, aga ma olen tõesti uhke, et Adeele nii kiirelt ja probleemideta kõikvõimalikud muutused vastu võtab! Kui vaid isegi suudaks oma tüütuid, aja jooksul külge pookinud harjumusi üleöö muuta! 
Kuna vahel on raske teistele oma nägemust edasi kanda ja mul on raske mitte ohje haarata, siis möödunud nädalal leidsin aja ja valmistasin  Adelinemadeline kinkekaardid.

Sellesse aega mahtus ka mu armsa Mariliisi suur sünnipäev, aga kuna ta põgenes selle ürituse eest ära spaamõnusid nautima, siis üllatasime teda hoopis lihtsa perekülastusega . Kuna mõte tuli üsna äkki, küpsetasin kiirelt biskviittaignal tordi ja täitsin selle maasikate ja kohupiima- vahukoore kreemiga ja katsin vahukoore- tootjuustukreemiga.
Mariliis on üks nendest inimestest minu elus, kellega võin tunda end täiesti vabalt ja, kes toob alati minu paremad pooled esile! Tüdruk, kellega saab alati koos südamest ja valjult naerda! Et mitte ükski aasta ei võtaks temast seda sisemist last tema seest, mida ma just kõige enam temas hindan, leidsin just sellise inspiratsiooniraamatu talle kinkimiseks. Nüüd hakkan seda tema pool sirvimas käima!
Reedel sain juba järgmisele rõõmsameelsele kaunitarile õnne minna soovima! 
Sellest kujunes küll üks tujuküllane õhtu, aitäh Kerstin sulle selle eest!!
Palju, palju õnne ja sära teile!!!
 
 Nädalavahetusel käisin Grete jumestuskoolitusel, kus sain omal käel endale meigi teha, samal ajal selleks häid nippe ja soovitusi kuulata ja näha. Sellele järgneval päeval sain juba oma napid oskused mängu panna ja kätt harjutada. Jumestusele järgnes üks iselaadne fotoshoot, kus sedapuhku olin ka kaamera taga mina ise...aga sellest juba minu järgmises postituses!
Nii, et siis rõõmsa järgmise korrani!
                                        ja nüüd ma ei lase teil nii kaua enam oodata! :)