Aeg ajalt viskan pilgu peale oma kodulehe statistikale. Paar päeva tagasi avastasin sealt üllatusega, et minu külalised on siia tee leidnud veebilehelt www.teepidu.com.
Avasin selle ja sattusin koheselt sellest ka vaimustusse, unustades juba põhjuse, miks ma sinna uudistama üldse läksin. 
Tegemist on kolme stiilse, maitseka ja tegusa sõbranna blogiga, mis käsitleb endas kõike DIY-st moe ja retseptideni.

Viimaks pärast ennastunustavalt järjest nende postitusi lugedes leidsin ma enda suureks üllatuseks sealt viite enda blogile!!!
Nii mõnus üllatus! Aitäh Sulle Eva-Lotta, Sinu viimane lause paitas minu kõrvu kohe eriti!
Pean tunnistama, et paraku ei jälgi ma aktiivselt ühtki Eesti blogijat.
Osalt ajapuudusest, aga ka teistel põhjustel.
Mitte, et mind ei huvitaks, vastupidi! 
Ma olen algusest peale soovinud, et ma eristuks millegi poolest. Senini ei tea ma päris täpselt, mis teeb minust minu ja kas mul ikka on see oma X-faktor, aga ma tahan kindel olla, et ükski minu mõte, idee või jututeema poleks kellegi teise oma ja omaks autentsust. Ma pean end omajagu mõjutatavaks inimeseks, kes kas või igat uut raamatut lugedes satub autori mõtetest vaimustusse ja võtab sisu endale nii omaks. Nii võiks vabalt juhtuda, et võtan mõne teise blogija mõtted, isegi kirjastiili ja- viisi üle, ilma, et ise sellest arugi saaks. 

Aga on olnud üks veel teinegi ja minu jaoks palju märkimisväärsem takistus teiste blogijate jälgimisel... Mul on väga palju ideid, mis idanevad kuskil kuklasagaras. Aga, kui kohutav on avastada veel enne seda, kui sa oma asjaga siis valmis oled saanud, et kuskil keegi teine on selle juba ära teinud ja siis oma idee maha kriipsutada. Ma tean, eks me kõik ammutame ideid kuskilt pinterestist ja mujalt ja meist keegi ei ole 100% autentne, kuid lihtsalt, nii hea on teha postitusi, kartmata kas keegi just eelmisel nädalal avaldas analoogse.

Kuidagi mõjus Eva-Lotta postitus mulle nii  tujutõstvalt ja ta ostis mind kohe ära!
Minust on saanud kindlasti nüüd nende blogi jälgija! Nii mõnus koduleht ja positiivne vibe on silmale nähtav! Proovin areneda ja mõista, et teiste blogide jälgimine võib rohkem anda, kui võtta-laiendada silmaringi ja visata ka nina ette, kui oled kuidagi toppama või unelema jäänud.

Aga on üks blogi, mille suur ja kirglik austaja olen ma juba 6 aastat.
www.lovetaza.com
Natuke piinlik tunnistada, kuid mul on tunne, nagu tunneksin Naomit, kui oma parimat sõbrannat. Nende aastate jooksul pole mul jäänud ainsatki postitust vahele. Olen olnud nende viieliikmelise pere kasvamise jälgijaks kõik need 6 aastat ja see missugust energiat nad jagavad on imetlusväärne!
Just see oli leht, mis ajendas mind juba Lennarti sünni järel vaikselt "sahtlisse" kirjutama ja pilte lisama, kuid tagasihoidlikus ei lubanud mul tollast kodulehte avaldada ja sinnapaika see peale pooleaastast blogitamist ka jäi. See on tõestus ka sellest, kui oluline roll on teil, lugejatel, efektiivse blogitamise juures!
 Ma arvan, et meil kõigil on eeskujusid vaja, aga kui mõni pere võib olla minule oma väärtushinnangute ja elustiiliga eeskujuks, siis just nemad! Ja kui keegi peaks küsima, kas ma fännan kedagi, siis jah- see on üks ja ainus Naomi! Kui ma ükskord New Yorki peaksin sattuma, siis teen kõik, et Naomiga pildile saada! ihihii!

Blogi pidamine ei ole kerge. Oma mõtteid on kõnes palju lihtsam väljendada, kui kirjas. 
Ma hoian end endiselt palju tagasi. Eriti, mis puudutab lapsi. Ma tahaksin selle lehe üle uputada meie lapsi ja peret puudutavate teemade ja ülistustega. Aga kriitilisel põhjamaal elades on enesele lihtsam neil teemadel mitte pikemalt peatuda.
Ma usun, et olen väga suure austusega suhtunud kõikidesse postitustesse,eriti mis puudutavad meie lapsi. Ma arvestan igal ajal, et siin on pildid ja jutt, mida nad täiskasvanuna näevad ja mida nad iialgi häbenema ei peaks. Ma soovin, et neist kasvaksid palju avatumad ja seikluslikumad inimesed, kui oleme mina ja Rain. 
Ja mina teen endaga tööd, et muutuda kindlameelsemaks ja julgemaks!
Niisamuti ei valmi ühestki üritusest ega fotosessioonist sisu ja piltidega postitust, ilma asjaosaliste nõusolekuta. 

Ma tahan uskuda, et mina ja mu blogi on arenemisvõimeline ja suudan teile pakkuda nädalast nädalasse midagi, mis teid siia aasta aasta järel tagasi tooks!

Aitäh kuulamast ja püsige lainel, mu armsad!
                                     
                                                                                                                                                          EELMINE