Kuna pinterestist ja youtube´ist võib leida sadu juhendeid kuidas teha tegeluskaart, ei hakka ma tööprotsessist pilte ja detaile isegi lisama. Aga võib olla on siin keegi, kes on pikalt selleks hoogu võtnud aga saab nüüd lihtsalt minult natuke innustust, et see asi ära teha...sest see tõesti on seda väärt!
(loe edasi) 
Mangusin juba rasedana, et see tegeluskaar võiks Hermanit juba kodus oodata. Nüüd jõuluõhtu eel alles hakkasime selle kallal tegelema. Lihtsuse mõttes oleks see võinud juba muidugi varem valmis olla aga kingi saamise hetk oli ainuõige. Herman on just praegu selles arenguetapis, et lustida tegeluskaare all. Ma poleks arvanudki, et see reaalselt ka nii asjalik asi on! Riputasin selle külge aisakellad ja puidust kuusekaunistused. Vahel tundub, et tema käed lähvad juba väga teadlikult nende pihta ja see mõnus sahin, mis sealt siis kostub pakub talle nii palju põnevust, et oma 15 minutit järjest  võib ta seal täitsa vabalt oma enese seltskonda nautida.
Vaja on :
4 ühesuurust  tugevamat puulippi
1 peenem pulk nende liitmiseks
2 kruvi
Soovi korral natuke värvi jalgade võõpamiseks
Nööri tegeluskaare jalgade sidumiseks, et need laiali ei vajuks.
Meelepäraseid kulinaid ja mänguasju riputamiseks
JÄRGMINE                                                                                                                                                              EELMINE