Sildid:

(täiendatud) DIY: Uus tuba 5 tunniga

Sellel postitusel on 9 vastust
Rõõm teid siin täna hommikul tervitada! Aus olles, siis ma ei plaaninud üldsegi seesugust postitust, nagu nüüd siin olema saab! Aga ma lihtsalt ei saa lasta sel praegu oma peas aeguda, sest homme ei valmista alljärgnev mulle enam sellist pinget, et seda siin avaldada võiksin!
Anyway, eile hommikul alustasin toimekat päeva, et lõpetada elutoa kardinate õmblemine ja need ka lõpuks ette sättida. Istusin siis lõpuks  maha, tegin omale lõunase hommikukohvi ja nautisin seda rohkem, kui viimastel kuudel kokku. Lõpuks ometi on me elutuba peaaegu valmis! Mõned liistud veel, aknalauad ja aknakatted ja siis ma näitan ka enne ja pärast pilte!
Aga kuna mu keha ja vaim on veel remondirütmis, põrnitsesin pikalt Lennarti toa tapeeti ja ühtäkki olid sel mu küüned taga. Nagu ma olen öelnud, vajab teine korrus kapitaalset remonti ja seepärast oli selge, et tavalist tapeedivahetustki pole mõtet ette võtta. Aga millal see tuleb? Aasta, kahe või viie pärast!? Kas tõesti lasen oma pojal elada ja magada sellises Dracula toonidest toas?!  Tegelikult oli tema oma toaga väga rahul, aga, kui me koos midagi mängime, suunasin alati meid teise tuppa.
Nii siis otsustasin enda piinamisele lõpu teha ja olemasolevate vahenditega toa kiire remondiga üle käia. Miks kiire?! Sest ma teadsin, et Raini meelest on see mõttetu ajaraiskamine ja ma pidin ju ometi tema ja laste kojutulekuks vastupidist tõestama!
Niisiis kakkusin seinalt tapeedi maha. Kui ma päris aus olen, siis tegin praaki. Tapeedi pealmine kiht tuli väga ilusti maha ja alumine paberi kiht jäi jällegi perektselt seina. Kaalusin korra ikkagi selle lahtileotamist, aga see oli nii kõvasti kinni, et see oleks juba olnud pikem töö. Keldrist leitud värvijäägid läksid seina ja alguses hakkas küll "tapeet" mõnest kohast mullitama, kuid kuivades tõmbas ilusti siledaks tagasi.
Igatahes mina jäin tulemusega väga rahule! Seda enam, et tegu oli tõeliselt kiire ja odava moega, et saada üldilme ilusaks ja hubaseks. Kohati tundsin küll, et olen nagu kuskil suvilas või kämpingus, et tulemus võiks ju oma kodus ometi viisakam ja tulemuslikum olla. 
Aga nüüd jõuan kindlasti palju kannatlikumalt seda suuremat sorti ehitust ja remonti ära oodata, sest nö tuli sai kustutatud!
Minu õnn oli seda suurem, kui Lennart tuli õhtul koju ja hõiskas " Vaoooo, emmme, sa oled niiii ägeee!"  Ja ka Rain tuli, kiitis ja imestas. Suure entusiasmiga pani ka ise käe külge ja Lennarti toa aknale sai lõpuks ette ruloo ja seina sai riiul! Täna saab seina ka üks kaltsukast leitud vintage kardinapuu, mis garaažis juba kaua aega oma õiget aega ja kohta ootab ja sinna juurde ka kardinad!
Tühjad seinad jäävad aga ootama  Lennarti uusi kirjutisi ja joonistusi, mida saaksin ära raamida! ( Selle lause algus kõlas täpselt sedasi, nagu Lennart võiks seintele joonistada :D Aga kolm korda üle õla sülitades, pean ütlema, et sellega pole kumbki me lastest tänaseni veel hakkama saanud. Õnneks.)

Kui ma alustan ekspromt millegi uuega, siis ma olen nii kärsitu, et ei saa isegi korralike pilte tehtud. Aga vähemalt midagigi :)
Eile hommikul:
Eile õhtul:
Täpselt nii rahul ja uhke Lennart ongi oma uue toa ja kosmonaudi skafandri üle!
Jõudsin täna napilt enne päris pimeduse saabumist veel mõned klõpsud teha!
Seni, kuni minu ratas talvekorteris on, saab Lennart minu rattakorvis oma autotee osasid hoida.
Nagu pildilt näha ei suutnud ma tänagi oma käsi kodust päris eemal hoida. Raamisin Lennarti maakaardi ära ja lõpuks tegin Lennartile ka tähestiku seinale.
Lennartil on praegu tohutu huvi kirjutamise vastu. Ta käib pidevalt meie käest üle küsimas, kuidas üks või teine täht käib. Pinterestis on palju prinditavaid versioone tähestikest, kuid ilma Õ, Ä, Ü ja Ä täheta pole sellest just palju kasu. Ja X, W ja Y on üsna kasutud. Niisiis valmis see minu enda käe läbi. Juhul, kui soovite endalegi sellist seinale, siis SIIN saate selle "Püüa tähti" tähestiku omalegi alla laadida. 

Aga, kui Sinagi ei malda ära oodata mõne toa või nurga remonti, siis kiire ja odava transformatsiooni jõuad kindlasti jõuludeks ära teha kasvõi 5 tunniga! :) Ka see võib õige jõulutunde tekkimisele kaasa aidata! :)

MadliEelmine
Jõulutähed
Järgmine
Minu õnneprojekt. 1.

9 vastust

Avastasin Su interneti-nurga väga hiljuti (NII ÄGE nii silmale vaadata kui ka lugeda, hästi ladus jutt!) ja nüüd näen, et Lennartil on vist sama huvi mis mul - dinosaurused - oskad sa ehk juhendada, kust võiks leida sellise vinge voodipesu? :) Punapea, 30. jaanuar 2017
Kärt, kirjutuslaud on taaskordne leid sekkarist. Kindlasti leiad ka omale õige laua, kui heale õnnele loodad!:) adelinemadeline, 7. jaanuar 2017
Väga lahe:) Kust on pärit see armas kirjutuslaud? Kärt, 6. jaanuar 2017
K. ehk üks teine Katre- esiteks- väga lahe nimi! :)
Aga see konkreetne autoparkla on Plan Toysi oma. http://plantoys.com/product/parking-garage/
Kahjuks ei suutnud ma kodumaistelt lehtedelt seda leida, aga pole ka ime, sest selle me valisime koos oma emaga Põlva kaubamajast umbes 9 aastat tagasi minu õepojale. Aga nagu puidust asjadega ikka- on need aegumatud! :)
adelinemadeline, 13. detsember 2016
P.s. kust sellist puidust autogaraazi saab soetada, mul nii oleks ka oma väiksemale vaja? K. ehk ûks teine Katre, 13. detsember 2016
K., aitäh, nii lõbus oli kellegi teise kogemust lugeda! Mul tekkis elav ettekujutus Sinu tööprotsessist ja kindlasti oli tulemus muljetavaldav! Sinu näide tõestas taaskord naiste vintskust ja visadust! :)
Liis, aitäh, telepaatiliste mõtete ja tunnete jagamise eest! :)
K.Z- Usu mind, ma ei jõuata ka enam ära oodata, millal see saaga lõppeb ja lõpuks kohtume! :)
adelinemadeline, 13. detsember 2016
Nagu 2 erinevat tuba!
Nobenäpp oled ikka küll! Ootan, et laivis nâha!
K.Z, 13. detsember 2016
Ei usuks kui pilte poleks! Alles pühapäeval käisin teil Dracula toas ja mõtlesingi mõtlesingi oma peas, et näis millal Madli tapeedile küüned taha ajab :)
Tuttav tunne muidu, ka mina olen "tulekahjusid kustutanud" nii:) Tühja see perfektsus, peaasi et KOHE!:D
Liis, 13. detsember 2016
Vau, nii palju parem ju! Hele on väikestesse tubadesse parim valik.

Ma ise olen ka selline, et kui miskit vaja teha või mõni mõte tuleb, siis tahan selle kiirelt teoks teha. Mees pigem selline, et vaatame ja mõtleme veel :)

Mul ka lapse toas heledad seinad. Tahtsin ühte seina panna tapeeti, aga kuna tegemist krohvitud pinnaga, siis oli see veel vaja ajalehtedega katta, et tapeet üldse seina jääks. Mees küll hoiatas, et tuleb väga mitu kihti panna, et krohvipind läbi kumama ei jääks. Üksi panin ajalehed ja tapeedi ja loomulikult jäi veits läbi kumama, aga ise olen rahul.
K., 13. detsember 2016

Lisa kommentaar

Email again: