Olen läbi kaameraobjektiivi näinud paari tüdrukuteõhtut ja seeläbi ka sellest osa saanud. Minu enda unustamatu tüdrukuteõhtu välja jättes, pole ma ametlikult osalenud ühelgi. Sel suvel sai osaks see kauaoodatud esimene, mil kullast kallima Mariliisile tüdrukuteõhtu maha pidasime. Lisaks heale seltskonnale ja kokteilidele, aitas meeleolu ülevana hoida ka  DuBii
 Dubii pakub personaliseeritud mänge tüdrukuteõhtuks. Neil on pakkuda 14 erinevat mängu 6 värvitoonis, mis on kahes stiilis ja vajadusel isegi kahes keeles.
Olen sellega rohkem, kui natuke hiljaks jäänud, aga kindlasti pole pulmahooaeg veel lõppenud ja kui tüdrukuteõhtud juba rohkem tubaseks kolivad, on need mängud aina asjakohasemad!
Kui ehk Sinugi kalendris on mõni tüdrukuteõhtu tulemas, siis ära kõhkle kasutamast sooduskoodi ADELINEMADELINE10, et saada mängudelt 10% soodustust!


Seltskonnamängud ei lase sisemisel lapsel kaduda! Oma sõbranna või õe tüdrukuteõhtut korraldades tuleta seda meelde, sest pole midagi toredamat lapsemeelsusest! Stay tuned DuBii. lehel, sest peagi on neilt ilmumas ka beebipeo kaardid!