Armsad sõbrad, küllap olete märganud, et olen viimasel ajal üsna passiivseks siin muutunud. Selle kõige taga on ilmselgelt peidus põhjus. Oleme pikalt tegelenud infokogumise, asjaajamiste ja elukorralduste muutmisega, sest suve lõpul alustame uut lehekülge. Ja nagu ikka toovad elumuutused kaasa mul ka uue juukselõikuse...
Nüüd on asjad kindlad ja paigas ja julgen sellest ka teile rääkida. Ma tõepoolest olen pidanud end nii kõvasti tagasi hoidma, et seda mitte välja lobiseda! 
Niisiis! Oleme teinud otsuse, et veel enne, kui Lennart kooliteed alustab, proovime elu väljaspool Eestit. Koha, mis saab olema meie sihtpunktiks ja elupaigaks terveks aastaks jäägu siiski saladusloori alla. Lihtsalt seetõttu, et end mitte lasta verest välja lüüa!
Igatahes on kõik juba peaaegu korras ja järjest rohkem see tundub õige otsus. Rainil on tööl asjad räägitud, majaga on plaanid paigas ja paberi peal paistavad ka asjad korda jooksvat! 
Oleme tohutult põnevil, et lõpuks meie unistus täitub ja saame koos lastega maailma avastada! Muidugi on hinges ka tohutu hirm ja ärevus, kuidas me kohaneme ja kuidas me kokkuvõttes ka ära elame, aga elu olgu ükskordki seiklus! Kindel on see, et tagasi naastes saame jätkata sealt, kus pooleli jääb ja just see annab palju motivatsiooni juurde!
Vot siis sellised uudised meie perelt!
Kuid mu kallid blogisõbrad!
Kuna kavatsen pühendada selle aasta seal täielikult endale ja oma perele, siis otsustasin blogi kinna panna juba praegu, et saaksin ka rahulikult siin lahtised otsad ära lõpetada!
Suur aitäh teile ja kohtume ehk kuskil kaugemas tulevikus siin taas!