Heleni ja Taneli pulm on ehe näide sellest, kuidas on võimalik kogu stsenaarium ümber mängida veel vaid nädal enne pulmi ja sealjuures täielik rahu säilitada!
Kõik kulgeski täpselt nii ideaalselt, nagu üks tasakaalukas, üksteist toetav ja lustlik armastajapaar pälvida võib.
Ma olen nagu vanainimene, kes ilmast aina räägib, aga see on tõesti üks määrav faktor pulmapeol, kus tseremoonia toimub lageda taeva all. Ka sel korral oli kogunisti palju kurjakuulutanud ilm pruutpaari suhtes armuline!
(loe edasi)
Mul on üpris vaevaline olnud Heleni ja Taneli pulmaettevalmistustest väljatulemine, sest see haaras kuidagi end tõeliselt endasse ja nüüd nädal hiljem on just paras aeg sellest kokkuvõttev postitus teha. 
Heleni ja Taneli unistusi aitasid teoks teha veel paljude teiste seas ka:
Peopaik: Hindreku talu
Jumestus: Grete Lill
Fotograaf: Kadri Audova
Video: Tanel Vaher
Pulmaisa: Tauri Tallermaa
Muusika: Artjom Savitski band
Toitlustus: Maur Catering 
Pulmatordid: Anett Sillaste
Helen ja Tanel valisid pulmatoonideks roosa ja kuldse ja andsid mulle piiramatult vabad käed. Nii sain omalt poolt teha Heleni ja Taneli külalistele kutsed, nimekaardid, külalisteraamatu, pulmaküünla, laua-ja majutusplaani, kaunistada joogipudelite kaelad, fotonurga, vanematele tänukingid, pulmalipu, ametimärgid, tseremoonia nurga, sõrmusekarbi, lilleseaded ja muid erisuguseid sildikesi ja detaile.

Ma säästan teid suhkurmagusast jutust, mida ma Heleni ja Taneli kohta kirjutada võiksin ja tahaksin. Selle asemel jagan teiega hoopis nende videot. Siin saab kõik kirjutamatagi selgeks...
Jätkugu ka abielus seda õnne, harmooniat ja armastust, mis teist välja voogab!


JÄRGMINE                                                                                                                                                     EELMINE