Ma tean, ma tean, see kõlab klišeelikult ja ma ise ka pisut pööritan hetkel seda kirjutades silmi, aga ka pärast 8 aastat kooselu ja varsti aastajagu abielu,  tunnen ma endiselt ja järjest veendunumalt, et olen võitnud maailma suurima jackpoti Raini kujul.  Just sellepärast tahtsin teda üllatada  koos karja sõpradega ühe toreda sünnipäevapeoga.
(loe edasi)
Mind on nende aastate jooksul alati hämmastanud, kui vähetähtsaks Rain oma sünnipäeva peab ja kuidas ta samal ajal pingutab minu ja laste sünnipäevade pärast.  Juba siis, kui majja kolisime, otsustasin, et tahan teda rõõmustada üllatussünnipäevaga, aga neljas juuni tuli liiga ruttu kohale ja ettevalmistusaega jäi vaid paar päeva. Õnneks oli Sass mind rõõmuga valmis aitama ja  korraldas Raini oma sünnipäeval endale appi tööd tegema ja ajas sõbrad õigeks kellaajaks kokku. Oli tükk tegu, et teda kodust eemal hoida, et jõuaksin lauad paika ja söögid valmis. Aitäh Meriliis ja Katre, et end mulle appi pakkusite, oleksin olnud teieta tõelises ajahädas!
...
Hommik algas mul juba varakult, sest lõhnade ja jälgede segamiseks oli tarvis mul küpsetada kaks torti! Kuigi lasime Rainil pikalt magada, ärkas ta meie ehmatuseks palju varem üles ja pidime ta tagasi voodisse saatma, et võiksime talle sünnipäevalaulu laulda!
Hommikusöögiks saabusid minu vanemad, kes kinkisid Rainile sünnipäevaks, mis kattub ka Eesti lipu päevaga, maja lipu. Igavesti uhke!
Niisiis päevake salajasi toimetusi ja valmisid euroalustest istumisalused ja muud nikerdused :) Kui Rain lõpuks pärast Sanderi vintsutusi koduhoovi jõudis, siis saime kõik hõigata "Üllatus!" ja mina sain tema näost nii suuri emotsioone välja lugeda!
Kuigi tagant järele ütles Rain, et hakkas midagi aimama, oli tema üllatus ja rõõm tõesti suur. Õhtu lõppedes , pärast kangemaid jooke tulid temalt ka kommentaar " elu unistuste sünnipäev".
 Palju õnne mu kallis! 
I Love You!
Eelmisel õhtul pidasime ka Raini kälimehe (minu õemehe) sünnipäeva ja jagan teile mõne pildi ka sealt. Tähtkuju määrab ikka palju, neis on nii palju ühiseid jooni:)
Oleme õega hetkel vasehulluses ja sellest lummatuna sai  vana retro tugitool  ta käte vahel uue kuue tänu spreivärvile ja kattevahetusele! Olen vaimustuses! Ja suur vaimustus on mul ka oma vintage puukottade vastu, mis teenivad mind nüüd iga päev, nii, et ilmselt suve teises pooles vajan juba uusi! Aga kust küll?!
Märgake seda tavalist lilleamplit seal  üleval taga, mille teeb eriliseks selle sees olev väike linnupesa oma kolme helesinise munakesega! 
Ja minu isiklikud linnumunakesed!
       JÄRGMINE                                                                                              EELMINE