...kuigi rohkem meeldib mulle sõna valentinipäev ja minu jaoks seostub see päev kahekesi abikaasaga maasikaid süües,  on mul hea meel, et aastas on vähemalt üks päev, mis on pühendatud sõprusele. 
(loe edasi)
Ma olen nii õnnelik, et Rain on minu elu armastus ja samal ajal minu parim sõber. Sõber, kellele saan avada hukkamõistuta oma südamest ka kõige sopilisemad küljed.
Kui sul on ema ja õed, pole parimaid sõbrannasid, kes sind päris elu algusest alates nii hästi tunneksid ja mõistaksid!
Kuid kindlasti pole vähemtähtsad sõbrad, kes aegade jooksul on tulnud, et jääda. On olnud ka neid, kes on tulnud, et minna, aga ka neil on olnud minu elu ja kasvamise juures märkimisväärne roll.
Vanuse kasvades on muutunud väärtused ja täna on sõpruse mõõde hoopis teistsugune. 
Teineteise mõistmine pole üldse oluline, kui on olemas lojaalsus ja turvatunne.
Mul on tunne, et minu sõbrad on kõik nii erinevad, et iga üks kannab ühte kindlat ja väga olulist rolli mu elus. Ma ei pea pikalt mõtlema, kes on see kellega arutada lasteteemasid, kellega arutada suhteteemasid, kellega vestelda tööasjadest, kellega filosofeerida, kellega muljetada esoteerikast, kellega jagada piinlikusi, kes tooks mind "kahe jalaga maa peale", kellega mõtiskleda tulevikust, kellega vahetada moenõuandeid ja kellega rääkida niisama elust olust. Küllap asjaosalised tundsin end oma žanrites ilusti ära! Aitäh teile selle kõige eest!
Mina olen peaaegu end tänaseks ette valmistanud, kuidas on lugu teiega?
Kui päeva jooksul tuleb pildimaterjali, siis kindlasti tuleb sellest ka üks lisapostitus.
Emaga toimus meil eile juba sõbrapidu ära, täna plaanin jätkata seda õdedega, leida aega ka sõpradele ja õhtu veeta mõistagi laste ja Rainiga!
Kavatsen teha õhtuks midagi supervürtsikat valmistada, sest õige armastus ju selliselt peabki maitsema!


                                JÄRGMINE                                                                                                                            EELMINE