Maigi sai inspiratsiooni oma pojast ja lõi sellise imetoreda vineerist pusletähestiku. Minu lastel õnnestus saada üsna esimeste seas katsejänesteks. Olen alati olnud suur puidust mänguasjade ja mängupõhise õppe fänn. Just neid kaht see pusletähestik endas ühendabki. Pealtnäha lihtne asjake, on mul nüüd juba terve nädala olnud põrandal ja ikka avastan ühe, teise või kolmanda sellega askeldamas. Kes kasutab seda puslena, kes sätib tähtedest sõnu ritta, kes ajab niisama oma sõrmi tähtede taha ja proovib igat üht neist maitsta. Laste loovusel pole piire. Adeelel on tähed selged, Lennart oskab ka juba lugeda ja kirjutada, kuid endiselt on tähtedega mängimine neile suurt põnevust pakkuv. Kui mõni täht jääb puudu, proovivad nad kasutada E tegemiseks näiteks l-i ja kahte i-d jne. Ka Hermanile on need tähed mängimiseks ja maitsmiseks ohutus suuruses, välja arvatud I ja J.   Ja minule jääb rõõm seda tähestikku aina pildistada ja pildistada!

Meil on kodus teisigi tähestikke- puidust klotsidel, plastmassist magnetiga, tähekaarte jne, et ma ei suuda mõista miks sellist, nii elementaarset ja õiget puslet pole veel varem meie koju jõudnud. Läbi katsumise, käes kobimise ja kompimise saavad tähed mõistagi kõige kiiremini selgeks ja see on pealekauba veel tulevastele põlvedele jäetav!
Puhta südamega soovitan kõikidele lisada see oma lapse sünnipäevakingituse wishlisti!
Tähestiku alust ja tähti saab valida 14 erineva värvivariatsiooni vahel.


Holluulult saab tellida ka lapse nimega tähestikke.(Ideaalne katsikukingitus!)
Külasta Holluulu facebooki lehte või instagrami ja proovi seal õnne loosimängus.
Või kui soovid pusletähestiku osta juba ruttu oma lapsele või kingituseks, siis ära jäta kasutamata sooduskoodi ADELINEMADELINE, et saada 10% allahindlust.
Tähepusle hind koos lisatähtedega 45EURi.