See postitus on pühendatud Marile! Alates selle lehe loomisest on ta mulle iga natukese aja tagant peale käinud, et teeksin ühe my everyday makeup routine video. Siin see siis nüüd on- minu esimene, algeline ja üsna udune, aga tehtud see sai ja ma loodan, et see ei jää mu viimaseks!
Kes mind paremini teab, see teab ja näeb, et ma ei lähe iialgi kodunt välja ilma meigita. Päris nii ikka ei ole, et Rain mind ilma meigita poleks näinud, aga tavaliselt on see pere ärkamiseks juba tehtud küll. Nii, et tadaa, ilmselt suurem osa teist saab mind näha nüüd  esimest korda meigitaaa!
Mul on kaks kiiksu, ilma milleta ei saa ma end käima ja päeva alustatud, kui tahes kiire ka poleks, või, kui ka kodunt välja minema ei pea. Esiteks, peavad olema voodid tehtud peale ärkamist ja teiseks, peab olema nägu tehtud!
Suvel, kui mu jume on parem, on mu igapäevaseks meigiks vaid kulmud. 
Nüüd talvel kasutan  nahatooni ühtlustamiseks ja jumekamaks muutmiseks jumestuskreemi. Antud juhul küll BB kreemi. Alati ma muidugi seda kõike allolevat näole ei lisa. 
Suurem osa päevadest saan siiski hakkama 3 tootega ja 2 minutiga: jumestuskreem, kulmuvaha ja põsepuna.
Niisiis, siin see on, minu (peaaegu) igahommikune 7 minuti meik. 
Kasutatud tooted:
Joik niisutav päevakreem
Maybelline Dream Fresh BB-kreem
Lumene Natural Code Volume Boosting ripsmetušš
Artdeco põsepuna nr 21 
Artdeco peitepulk 3
Mac Skinfinish highlighter
 Anastasia Beverly Hills kulmuvaha (medium brown)
Bourjois Rouge Edition huulepulk 
Artdeco huulepliiats
BYS Contouring palette
Mul on terve topsitäis meigipintsleid, piinlik küll öelda, aga  nagu nägite, on minu lemmikuks kujunenud ikka harilikud akvarellipintslid! :)
Puna põskedesse!!!
JÄRGMINE                                                                                                                                                                EELMINE