Oi, kui pikaks on taaskord veninud paus eelmisest postitusest. Olgugi, et  jalutuskäigud Hermaniga on andnud mulle nii palju erinevat mõtteainet, mida ehk teiegagi jagada... aga sel korral hoopis isadepäevast ja Hermani esimesest täitunud elukuust. Need kaks langesid kohe nagu valatult ühte nädalavahetusse .
(loe edasi)
Kokkuvõtte meie beebi päevikust:
Herman ühe kuuselt:
Kaalun juba 4800 ja olen 55 cm pikk.
 Naudin mähkimislaual chillimist, sest seal on nii toredad kaks hõbedast läikivat konksu seinal, millega juttu rääkida! Ma armastan, kui emme mind vannitab ja mu pead masseerib. Aga vot mida ma ei talu on need karedad mustrilised käterätid, mida emme pole kuivatis pehmeks kuivatanud! Need vähesed hetked, mil ma üleval jaksan olla, veedan ma emme põlvedel või põrandal tekil. Eriti tore on, kui emme mulle laulab ja punaseid pallikesi näitab. Kui emme oma huuled ära värvib ja nägusid teeb, siis kingin talle naeratusi ja püüan vastu häält teha.  Kui olen hommikul ärgates oma sirutused ja ringutused ära teinud, on tore emmet taaskord naeratusega üllatada! Tavaliselt ärkangi 7:30, et vend ja õde lasteaeda saata ja teen siis tähtsa näo, et ka minul on tihe päevakava ees...tegelikult vajun aga uuesti unne. Tavaliselt on emme mind elutoa korvhälli magama sättinud ja naudib hommikusööki või teeb seni koduseid toimetusi. Tolmuimemine on mu lemmik- sest siis tuleb mul kõige magusam uni. Üleüldse on vaikus minu jaoks kahtlane, sellepärast naudin ma pigem väikses melus magamist, aga järsud helid võivad mind nutma ehmatada. Ma magan suure osa päevast maha, aga emmele ma sellega vaba aega ei taha anda, sest kõik need saiakesed, mis ta mind oodates sisse vitsutas, on vaja nüüd minuga õues jalutades vaja maha marssida. Magus koht magamiseks või lebotamiseks on muidugi emme vasakul käel. Sealt on meil hea üksteist vaadata ja emmel on siis mugavalt parem käsi vaba. Õhtul jaksan pisut kauem üleval püsida ja see paistab Lennartile ja Adeelele ka meeldivat.  Nad oskavad mind  nii hellalt hoida ja pea peale musitada.  Kõige lemmikum on issi õlal mööda tube ringi kõndida. Ma tõstan juba üsna kindlalt pead ja keeran oma pead helide peale...aga emme ei saa aru, kuhu mul kiire on. 
Mulle meeldib, kui Adeele ja Lennart magavad ja  emme- issi leiavad siis õhtul oma aja, et koos filme vaadata. Sellepärast pole ma neid veel ka gaasivaludega kiusanud vaid vajun siis vaikselt issi põlvedel või emme rinnal ööunne.  Aga kui ma kohe tuttu ei saa, kui vaja, siis väsin ma üle ja pahandan nendega selle eest pool tundi! Ja häält ma juba oskan teha! Voodis magan ma emme ja issi vahel ja ei tea meist keegi, mitu korda ma öösel söön, noh sest me oleme siin majas kõik parajad unekotid. 
Ja mõned pildid minu telefonist siia järgi:
Hermani esimene elunädal.
Väljasõidud kolme lapsega polegi nii hullud, nagu ma kartnud olin. Veel.
Vot nii huvitav meie uus pereliige ongi!
Olgu hommik või õhtu,  külalisi on meil alati nii hea meel vastu võtta!
Ma loodan, et kõikidel isadel oli ilus isadepäev! Tahan uskuda, et minu isa ja minu laste isa nautisid seda samuti. Seekorne isadepäev ei erinenud kuidagi eelnevatest, kui välja jätta tähtis fakt, et Rain on nüüd esimest  korda kolme lapse isa ja minu isa seitsmekordne vanaisa. Kuidas see oligi- "ainult parimad isad edutatakse vanaisadeks"! Nii et Rain, sul on päris head šansid teha vähemalt sama hea skoor!
On märkimisväärne, et  seekordne pühapäevahommik paistis silma ka sellega, et pannkoogid ei valminud mitte Raini vaid hoopis minu käe läbi ja lausa südamekujulised!
Aitäh kallis, et lõid minuga unistuse ja kinkisid mulle kolm last! Me oleme päris tore tiim ja seepärast ei karda ma neid eesolevaid kurvilisi ja äkilisi teid, mis nende kolmega meid ees võivad oodata. See panus ja pühendumine, mis sa neile(meile) pakud, on nii imetlusväärne ja ma imestan seda vaat et iga päev.  Ma väga loodan, et meie lapsed seda, kui mitte veel täna, siis vähemalt aastate pärast tagasi vaadates sama kõrgelt hinnata oskaksid.
Herman on olnud taevakingitus, see on ilmselge. Aga ta on lausa ingel, kes tõi minusse sedasorti vägeva hingerahu. Elu on saanud selgemaks, kui ei iial varem. Ma pole kunagi olnud ülemäära materialistlik, aga järsku on kõik muu  nii suvaline ümbritsev müra.(sellepärast ka must-valged pildid isadepäevast) Mul on meie! Minu perekond, terved ja tublid lapsed ja mees, keda ma nii armastan!
Ja ma olen nii ÕNNELIK, et mul on lausa piinlik, sest eestlasele ei pidavat see sobima!


                                                                                                                                                                   EELMINE