Ma veedan suurema osa oma ajast kodus, oma pesas, sest see on mu lemmik koht ( kui välja arvata minu lapsepõlve kodu ja vanavanemate kodud) ja nii see peabki olema, sest siin on minu lapsed, minu pere, aga mitte ainult...
Ma võin sama hästi, kui oma kodus, end  mugavalt ära unustada ka kellegi teise koju, kui ma tunnen seal ära pühendumise kodu vastu. Minu  indikaatoriteks on õdusus ja hubasus. Nende loomiseks pole vaja alati suurt rikkust ja võimalusi, vaid piisab lihtsalt olla südamega asja juures.
Arvestades minu muutlikku meelt ja rahutust kodusisustuse koha pealt, ei saa me endale ilmselt kunagi hirmkallist sisustust elamisse muretseda, sest siis oleks mul kahju sellest loobuda ja elaksin juba uute tuulte puhkedes õnnetuna "vana" mööblitüki otsas. Üldiselt kehtib minu puhul reegel "mida kallim ost, seda rohkem ämbrisse ma astun". Minusugune ei tohi iial astuda mööblisalongi, et nüüd on vaja näiteks lastetuba sisustada. Tavaliselt on seal  mustmiljon toodet, millest sada panevad  kümme erinevat ideed pähe. Kuklasse hingav abikaasa survestab kiirelt valikut tegema ja parimal juhul kuu hiljem saab ta naiselt kuulda, et see mitu tundi valitud kollane vaip, milleks mees pidi mitu päeva tööd tegema, polegi ikka õige valik või enam ei sobi.  Niisiis olen ma püüdnud juba ammu säästa meie närve ja rahakotti, käies lahtiste silmadega ringi oma kodus, maal, vanavara- ja second hand poodides. 
Mõnikord, kui ma väga hoogu satun (mida juhtub tihedamini, kui mõni kord), hakkavad muidugi ka teise ringi poed rahakotile, sest vintage mööbel on ka Eestis hinda läinud, aga siis üht-teist leides, jääb vähemalt isetegemise rõõm alles. Nii fun on mõnele asjale elu sisse puhuda. Nii saabki kodust kodu, sest mõnes näidissalongis ma ju oma kvaliteetaega veeta ei taha!
Jagan teiega mõned killud oma miniprojektidest lastetubades. 

Adeele tuba:
Vanadest kardinapuudest said seinariiulid.
Kui kodus on mõni kasutuna seisev lambikuppel, saab selle pitsiga katta ja voila!
Otstarbetul laual sai jalad maha lõigata ja lauaplaadi katta tahvlivärviga.
Kahest õhupallist ja ajalehtedest vormitud kitse kuju ( keda iganes see hoopis teile meenutama peaks! hahaa!) kaetuna kipsiga.

Lennarti tuba:
Kui leitud kangast on nii vähe, et kardinale täispikkust ei saa, siis saab lisada pitsi, pitsi, pitsi.
Osta.eest leitud pilvekujuline lamp, mille kollaseks pleekinud  plastmass sai sinise värvi.
Vana tool sai uue kuue.

Loodan teiega oma isetegemiseprojekte tulevikus rohkemgi jagada!
Piiritut fantaasialendu!!!