Need palavad päevad on mu mõttetöö päris ära halvanud ja ega ükski vägi pole mind suutnud ka laua taha istutada. Ometi pani mind siiralt üllatuma, et teid siia lehele ikka paraja portsu tagasi toob ja te pole minu suhtes veel alla andnud! Teen nüüd jahedamat ilma tervitades värske postituse meie mõnusast jaanipäevast!
(loe edasi)
Jaanipäev pole ammu nii tore olnud ja ilmselgelt oli suurim panus selles ilmal! 
Pärast kodus lipu üles seadmist ootas meid sünnipäeva hommikusöögile minu õde Aigi. Koos oma terve perega hommikukohvi nautida on lihtsalt parim päeva alustus!
Rain jõudis veel Lennartiga Võrru võidupüha paraadile, millest Lennart rääkis mulle vaimustunult ülejäänud pool päeva! 
Unistasin juba pikalt, et saaksime lapsed esimest korda elus telkima viia ja jaanipäev kõlas selleks ideaalselt! Meiega ühinesid Katre ja Kristjan koos oma kahekuuse kutsubeebi ja Lennarti bestika Brandoniga.
Sõitsime päris mitmeid algselt plaanitud paikasid läbi, mis olid juba ära võetud, kuid lõpuks leidsime ideaalse ja privaatse paiga!
See oli tõeline kvaliteetaeg ja parim kesksuvine erapidu!
Aga las pildid räägivad enda eest!
Päris aus olles, ma ikka mäletan oma viimast telkimist, et hommikul oli telk nagu saun ja ma polnud nüüd arvestanud sellega, et telgis magamine võib nii mõnus olla, et ei tahagi üles ärgata! Ilm oli tõeliselt meie poolt, et hommikul oli õhk soe, aga taevas pilves.  Ootan nüüd veelgi suurima elevusega meie pere järgmist ööd tähistaeva all!

EELMINE                                                                                                                                                             JÄRGMINE