Alles jõudsid sõbrapäeva lilled vaasis närtsida, kui juba saabus naistepäev.
(loe edasi)
Kuigi tänasel päeval võiks naisi tähtsaimaks pidada, tuleb ikka au anda ka meestele, kes sellest peale surutud päevast lugu peavad. Muidugi mulle meeldib lilli saada, aga veel enam siis, kui see tuleb spontaanselt ja südamest. Õnneks tulen ma oma abikaasal lillepoest mööda jalutades nii mõnigi kord meelde ja sellepärast ei eeldanud ma täna ka suurt tähelepanu ega osuta seda ka ise sellele päevale. Ometi teesklesin  rõõmuga pimedat, kui nad Lennartiga eile õhtul poest lilledega tulid ja neid toas peita püüdsid.  Niisamuti manasin ma suure naeratuse näole, samal ajal magamist teeseldes, kui nad kahekesi "vaikselt" köögis mulle hommikul kohvi ja võileibu meisterdasid.  Adeele muidugi veel näitlemist pole ära õppinud ja sai oma lillekimbu varem kätte :)
Ma tahan loota, et Lennartit kasvatavad sellised päevad meheks, kes oma naise õite ja tähelepanuga üle kallab ja Adeele naiseks, kes oskab oma mehest seda kõike eeldada!

Mõnusat naistepäeva kallid, kaunid, toredad naised! Kellele veel lilli pole kingitud, on aeg minna ise poodi, endale oma lemmiklill osta ja muidugi midagi magusat sinna kõrvale!  Olgu, kuidas on, aga jah, ilma naisteta on kurb maailm!