Olen täna oluliselt varem üleval. Teen köögis toimetusi sünnipäevapeoks ja võitlen eilsest õhtust kibemagusate pisaratega. Vaatan  Adeelet ja kuidagi ei suuda pähe mahtuda, et ta sündis meile juba kaks aastat tagasi. Muidugi ma olen uhke ja õnnelik, et laps kasvab ja saab vanemaks ja korrutan talle rõõmsalt terve päeva "Hurraa, Sa oled kaks!"  aga mul on raske leppida. Kaks!? Ma arvasin, et esimene aasta lendab Lennartiga, aga teise lapsega lausa valguskiirusel?!
 See aeg on möödunud nagu kaks silmapilku, aga tõesti- kahe silmapilgu jooksul ei jõua kogeda nii palju kauneid mälestusi. 
(loe edasi)

Kallis  Adeele!
Ma ei tea, mitu korda päevas alates Sinu sünnist olen ma Sind vaadates peatunud ja mõelnud: " Kas sa oled päriselt minu?! Kuidas mulle küll nii palju õnne on antud?!" Sa oled meile nii palju rõõmu ja armastust juurde toonud, õpetanud mul ennast paremini tundma, vaatama elule teisiti ja nägema asju, mis päriselt loevad! 
Aitäh, et oled olnud alates oma esimestest elupäevadest nii leplik, kui mu käed on olnud seotud Sinu vennaga ja ma pole saanud Sinu juurde kohe tõtata ning anda Sulle täit tähelepanu, mida väärid. Aitäh, et oled vastanud igale minu naeratusele ja oled laps, kelle kasvatamine on rõõm ja nauding. Ma armastan, kuidas Sa jäljendad oma venda ja Sinu malbet häält, eriti seda hääletooni, kui vastad mulle sõnaga: "Jaaa-h". Igal hommikul on mul Sinust nii hale, kui saadad kurvalt akna peal lehvitades issi tööle ja venna lasteaeda ja jääd neid veel pikalt järele vaatama ka siis, kui nad juba silmapiirilt kadunud on ja korrutad endale: "Iššši tööööle, venna lastees". Ja igal õhtul sulab mu süda nähes ja kuuldes Sinu kilkeid, kui neid jälle näed! Ma imetlen, kuidas Sa tõused vapralt, kui kukud ja tahan uskuda, et seda joont mööda lähed sa ka läbi elu!  Ma naudin Sinu mängu jälgimist, kuidas Sa oma nukud endale sülle sätid ja neile raamatuid näitad ja nende eest hoolt kannad!
Ma naudin igat Sinuga jagatud hetke ja ma armastan Sind seitse korda ümber Kuu ja tagasi! Ma olen tänulik Sinule ja Sinu eest! Vaimustun Sinust iga päev ja mul ei unune iial see tunne, mil Sind kandsin ja Sinuga kohtusin!  
Palju õnne sünnipäevaks mu imeilus Adeele!

Siin on üks halva kvaliteediga video, kus mu armas Lennart kohtub oma väikese õega.
Mäletan seda tunnet, kui Rain tõi Lennarti (1a 10k) kohe hommikul oma õekest vaatama ja nad meie peretuppa sisse astusid. Kuigi möödas oli 1 päev, oli mul tunne, et pole Lennartit näinud mitu kuud! Vaatasin teda ja imestasin: "Vau, sa rääägid ja sul on hambad suus! Appi, sul on nii suured käed?!" Oeh, sellest hetkest sai minu beebist suur vend!

Ja siin on mõned hetked Adeelest, mille vaatamine teeb mind härdaks ja toob mulle tagasi nii palju erilisi hetki! Olen kindel, et veelgi kaunimad hetked ootavad meid veel ees!
Elu Sinuga on nagu roosiaias tantsimine!
Ja nüüd peole!

JÄRGMINE                                                                                                              EELMINE