Minu kaltsukasõltuvus ei ole ilmselt paljudele uudiseks, seepärast pole see ka asi, millega võiksin justkui kapist välja tulla.  Aga tänasega teen otsa lahti ja hakkan hoopis oma asju vähehaaval kapist välja võtma. Ja nagu ikka, on minu luubi all alati teise ringi rõivad ja eriti vintaaage!
(loe edasi)
Second hand kõlab kaunilt, aga tegelikult see minu sõnavarasse ei kuulu ja mina käin ikka kaltsukas. Paljud on öelnud, et nad käiksid ka, aga ei leia mitte kunagi sealt endale midagi. Tõsi, kaltsukasse minnes, ei saa sul olla üldjuhul kindlat soovi, sest siis on tõenäosus üha suurem, et tuled tagasi tühjade kätega. Kuigi pean nentima, et ma olen saanud varem või hiljem, esimesel või neljandal korral ikka midagi, mida olen oma garderoobi täienduseks soovinud. Kui suurem osa inimestest armastavad vaadata riideid, mis ripuvad korrektselt puudel, siis mina teen alati esimese liigutuse mõne laua juurde, kus ma saan sobrada ja välja tõmmata tõelisi pärleid. Minu garderoobi kõige armsamad ja hinnalisemad riided on kahtlemata need, mille olen koju viinud 20- ja 50sendisest kastist. See on selline omamoodi hasart või loterii. Never, ei proovi ma kohapeal riideid, kui tegi pole just üleriietega, aga 99% riietest on alati kodus proovides kümnesse läinud. 
Paar päeva tagasi mõtlesin just, et mul võiks olla üks must nahkvest ja voila! See vest on üks minu viimase aja 20-sendiseid leide. Tõeline vintage, täisnahk ja pole ainsatki kandmise jälge! Kaelakee 1.50, Lindex püksid Humanast 1 eur ja eelmisel sügisel kuskilt suvalisest kaltsukast leitud ja tol hetkel uhiuutena ostetud Vagabondi täisnahksed saapad. (pakun, et ca20 euri). Pluus, mis on üks mu lemmikuid, on paar aastat vana ja leitud samuti 20-sendikastist. Kaabu- Reserved.
Siin on rõhk minu uutele vintage kummikutele, mille ma oma eelmiselt kaltsutripilt 3 euroga kaasa tõin. Täiesti laitmatus konditsioonis ja nüüd olen valmis tõelisteks metsa-ja rabaretkedeks! ( Stradivariuse khakiroheline tagi, 7 euri)
Kaltsuka riided ei tähenda alati kasutatud riideid! Ja nagu me ka oma riietele otsa vaadates peame  tunnistama, et paljud riided leiavad kasutust 1-2 korda, aga see ei tähenda, et tal oleks kandmise jälgi ja ei kõlbaks enam kanda. Sellepärast ei tasu alahinnata teise ringi riideid. See pole häbiasi, see on kokkuhoid sinu rahakotile ja jätkusuutlik mõtlemine on IN! 
Riietest veelgi enam, armastan sukelduda kodusisustuse sektsioonidesse ja on üsna kindel, et mõne potsiku või totsikuga ma sealt ikka koju tulen. Ilmselt teen millalgi ka nendest postituse, aga praegu kiirustan Tapeedistuudiosse, et saaks enne pimedat sügist elutoale uue, valgema ja hubasema ilme!  
Ma loodan, et, kui mitte mu riided, siis vähemalt postitus teile meeldis!?
Mõnusaid ja teraapilisi kaltsuretkeid, mu kaunitarid!!

JÄRGMINE                                                                                                                                                                  EELMINE