Möödunud nädalal olime Keidiga eriti aktiivselt ametis selle hooaja esimese pulmapeo ettevalmistustega. Läbivaks värviks sai pruutpaari soovil kollane ja lilleks roos. Keit on ilu külvanud juba mitmele- mitmele pulmale ja mul on hea meel, et mul oli võimalus just temaga koos teha oma esimene avalöök pulmadeks.
(loe edasi)
On märgilise tähendusega, et me Keidiga töötasime 8 aastat tagasi ühises kontoris Tallinnas. Peale minu lahkumist töölt järgnes aastate pikkune paus, kuni leidsin oma üllatueks Keidi tegemised vahetult enne mu pulmi. Kaalusin tema abile, kuid hasardist tahtsin ise oma pulma kaunistada ja nii jäi ka toonane vestlus lühikeseks kuni Keit siis kirjutas mulle julgustava kirja, kui olin just Adelinemadeline lehekülje avanud. Missuguseid manöövreid võib elu ette võtta. Nüüd oleme mõlemad Lõuna-Eestis ja töötasime taaskord koos ja juba hoopis teistsuguses valdkonnas.  Loodan, et leiame selleks võimaluse ka tulevikus :)

Pulmade juurde tagasi tulles. Veebruaris alustasin pruutpaari tellitud kutsetega. 
Andsin neile valida kahe kujunduse vahel ja kutse sisekülgedel olev kollane roosimuster läbis pulmapeo teisigi elemente.

Pidu toimus Viljandimaal Vanaõue Puhkekeskuses . Selleks puhuks valmisid meil akendele kardinad, toolidele lipsud, pulmaraamat, fotonurk, isteplaan,nimesildid laudadele, majutusplaan, ustele sildid, noorpaari mälestustetahvel, lilleseaded ja palju muud nipet-näpet kaunistusi.

Pulmad teevad mind ikka härdameelseks, ka siis, kui abiellujaks pole ma ise või  mulle lähedased inimesed.
Olgugi, et nende pulmapäev oli õhtuni välja vihmane, ei lasknud ei pruutpaar ega ka nende külalised sellest pisiasjast pidu rikkuda ja meeleolu oli hommikutundideni ülev.
Igavesi kihisevaid ja magusaid mesinädalaid, teile Jaana ja Andreas! Palju palju õnne! :)

EELMINE