Eile, vaevalt tund enne kokkulepitud juuksuri aega, istusin peegli ette ja mõtlesin, mida nüüd laseks Liilial endaga teha. Kuigi eelmisest korrast alates olen mõelnud, et lähen järjest blondimaks, tundsin järjest suuremat igatsust kardinaalsemast muutusest juustes. Nagu olen ka varem öelnud, vahetan värvi ja lõikust vastavalt muutustele oma elus ja selline uus lehekülg nagu uus kodu nõuab päris kindlasti midagi julgemat. :)
Kuigi armastasin oma eelmist juuksetooni, hakkasin sellest juba väsima. Ja olgugi, et  ma endiselt jumaldan pealael krunne ja patse ja kõikvõimalike sasitud soenguid, tüdinesin ma neist, sest kandsin neid juba mugavusest nii argipäeval kui peol.  
Viimase juuksekarvani sätitud soengud ei kuulu minu nimistusse. Vähemalt minu enda peal need ei tööta. Mulle meeldib, kui juuksed jätavad kergelt kammimata jäänud efekti ja on sasitud ja kohevad.
Ma tean, et lühikesed juuksed annavad veelgi vähem võimalusi nendega mängimiseks ja olin arvestanud, et hommikurituaalid lähevad juuste sättimise koha pealt pikemaks. Aga vähemalt annab see nii palju elevust ja põnevust päris pikaks ajaks juurde.
Noppisin mõned näited oma ettekujutusest:
Peale pooletunnist mõtlemist, võtsin enesekindlad sammud juuksurisse ja ei kavatsenudki ümber mõelda.
Ja väljusin sealt nii...
Kuigi olen varem jonnakalt raiunud Liiliale, et vaadaku, et ta mitte iial ei lõikaks mulle tukka, kui väga ma seda ka ei arva tahtvat, olen nii õnnelik, et ma siiski selle otsuse langetasin ja tema sellega kaasa tuli.(sest ma olen kogenud, kui vaeva ja aeganõudev on tuka väljakasvatamine) Jah, selline kardinaalne juuksemuutus, et pikast lühikeseks, blondist brünetiks ja tukk ka ette, nõuab pisut julgust, aga need on vaid juuksed. Ja kui on väiksemgi tahtmine oma peegelpildis muutusi näha, siis on see lihtsaim viis  uuenduskuuriks. 
Rain ootab alati, et juuksurist tulles suudan ma teda kuidagi väga üllatada. Päris pikalt pole ta saanud selles osas üllatusmomente. Olgugi, et olin kindel, et talle väga meeldib mu uus värv ja lõikus, olin pisut ärevil, kuni ta kodu uksest sisse astus ja vautama hakkas! Jess! Talle meeldis! Väga! 
Naudin nüüd mõne aja lühikeste  ja tumedate juuste rõõme. Ning siis algab jälle pikk  juuste kasvatamise periood. Senini on olnud minu salarelvaks juuste kasvamisel rasedus, aga kuna seda pole veel oodata, siis kasutan oma teist imenippi, milleks on kuum ja jääkulm dušš vaheldumisi juustele. Vot nii! 
Suvi on käes! Tervitage seda millegi toredaga!

EELMINE