Vahel ma ei usalda oma mõtteid, kas olen neid lihtsalt valjult mõelnud või juba kellegiga jaganud. Ehk olen seda siin varemgi kirjutanud, aga kordamine on tarkuse ema. Muidugi paneb minugi silmad särama iga euro, kuid ennekõike on tähtis mulle emotsioon, laeng ja energia, mida ma oma tehtud töödest saan. Ma ei tahaks kõlada hipina, kuid sõna "töö" kõlab endiselt mulle vastumeelselt, sõna "hobi" aga liiga lilleliselt ja igavalt aga paremat sõna pole ma suutnud selle kõige kokkuvõtmiseks välja mõelda. Nii, et pakkuge mõni välja!
(loe edasi)
Ma olen väga õnnelik inimene, et see töö (hkhmm) on andnud mulle võimaluse kohata nii palju erinevaid inimesi, erinevate taustade ja -lugudega. Mul on väga vedanud, et oleme saavutanud senimaani nende kõikidega sooja ja usaldusliku suhte ja mõnusa koostööga loonud meeldejäävaid hetki. Loodan, et see tunne pole mulle petlik ja ühepoolne, aga ka sel juhul olen ikkagi võitnud ja teile selle eest väga, väga tänulik! 
Inspiratsiooni ja energiat ammutasin ma ka pühapäevast, mil Lembi, Indreku ja Delisaga sai tehtud üks väga lihtne, ent tõeliselt ehe fotosessioon. Mitte, et see oleks mulle avastuseks, aga üha enam mulle meeldivad sessioonid, kus mängus on lapsed! Lapsed loovad alati mõnusa ja vaba atmosfääri ja kõik tuleb sujuvalt, kiirustamata ja loomulikult. See on mulle justkui challenge omaette, et laps hakkaks kaameraga koostööd tegema, ilma, et ta sellest ise arugi saaks! 
Imeilus perekond!
Lembi ja Delisa mantlite alt välguvad adelinemadeline kleidid.

JÄRGMINE                                                                                                                   EELMINE