Olen terve nädalavahetuse võidelnud kerge tühjustundudega südames, sest see fantastiliselt kauni paari, mulle nii oodatud ja kuudeks elevust pakkunud pulmapidu muutus täpselt selliseks muinasjutuks nagu olin neile soovinud ja saigi juba tehtud! Oli imeline teekond ja ma olen tohutult tänulik, õnnelik, uhke ja meelitatud, et Liisbet mind enda kõrvale valis! 
(loe edasi)
Mind tõeliselt vaimustab, et just nii võrratu sündmus meid Liisbetiga pärast lapsepõlve taas kokku viis! Peab tunnistama, et pulma asju arutades kaldusime suurema osa ajast põhiteemalt kõrvale ja just sellepärast oli meil alati väga lõbus. Lõpuks kujuneski nii, et Liisbet ja Bert andsid mulle vabad käed, usaldades mind kõiges ja ma sain pruudilt võtta üleliigse pinge! Sellega oli juba üks mu südamesoovidest ja eesmärkidest täidetud!
Pulmapidu toimus Seedri Puhketalus. Nad jätsid enda jaoks viimse hetkeni kõik üllatuseks ja  Liisbeti pisarate nägemine ja kuulmine, kuidas neile niiväga kõik meeldis, oli minu jaoks nii üüratu rõõm, et see toob endiselt mulle kananaha ihule ja annab edaspidiseks julgust, jõudu ja indu aina juurde!
Liisbet ja Bert moodustavad nii peensusteni imelise koosluse, et isegi nende nimed sobivad kokku nagu oleks see algusest peale nii määratud olema ja minema.
Leppisime juba alguses kokku, et nende pulmapäeval vihma ei saja, ent kui öösel alanud vihm polnud lõppenud ka kaks tundi enne planeeritud tseremoonia algusaega tekkis mul ikka väike sabin küll sisse, et kuhu viia pulmakaar ja sättida šampuselaud, aga na ise vaatasid nii veendunult mulle silma ja kinnitasid- päike tuleb kohe välja!  Aga Jumal hoiab armunuid ja maagilisel kombel tõesti lõppes vihm nagu lõigatult  ja abielu sai sõlmitud lauspäikese all! 
Pulmakutsed.
Liisbeti antud karbikesse sai pitsi ja pärlitega kaunistatud nahkne sõrmusepadjake.
Varahommikul korjatud põllu-ja aialilledest valmistasin kohapeal  lauaseaded puidust kastidesse, millele olin nende initsiaalidest sümboolika juba varem peale maalinud. 
Pruudi poolt pitsiga valmistatud  küünlapurgid, millele tegin kutsetega samas stiilis nimekaardid ja põhja pruutpaari sümboolika, said külalised mälestuseks peoalaualt kaasa võtta. 
Valminud pulmaraamat ootab heade soovide ja sõnadega täitmist kolmejalgselt vintage laual.
Kuna Liisbet on mänginud orkestris, siis ma lihtsalt ei suutnud vastu panna kiusatusele kasutada pisikese elemendina noodilehte.
Ühiseks nimetajaks Berti ja Liisbeti vahel on kahtlemata sport ja suusatamaine, sellest inspireerituna tõin peokohta kaasa ka suusad ja jalgratta, mis taaskord sai ehitud lilledega.


Ka nime kinkis Liisbet tähenduslikult oma isale tagasi suusal, mis sai kaetud valge värvi ja graveeritud plaadiga.
See eriline, võimas ja samaaegselt nii õrn pilt on jäädvustatud pulmafotograafi Helen Kattai poolt.
Pulma läbivaks tooniks oli vask, seda tooni tulid kõik küünlajalad ja väikesed elemendid. Ka pruudi kingad olid sobivas toonis.
Peosaali talad kaunistasin kaheksakümne katseklaasiga, mille täitsin üksikute lilleõitega.
Kutsetel palusid Liisbet ja Bert õnnitlejatel tuua põllu- ja aialilli ja need said kaunistada tantsuplatsi terve öö vältel.
Ametimärgid , pruutpaari pokaalid ja kingituste korvike.
Kaunistatud pulmakaareni viis habras aasalilledest allee.
Mul on kahju, et ei olnud meeles jäädvustada tseremooniapaigast pilti koos laua ja külaliste toolidega, kuid loodan, et pulmafotodelt tuleb see välja ja saan seda ka teiega jagada :)
Ka pruutpaari sviit sai oma näo, kuid see jäi samuti minu kaameral püüdmata.
Pulmakaarest sai õhtuks fotonurk.

Õnneliku ja väsinuna võib nüüd koju minna ja jätta peorahva rõõmsalt juubeldama!
Hurraa!
Pulmapidu ei kaunista miski muu rohkem, kui õnnelik ja kaunis pruutpaar!
Seda te täpselt olite ja olete!
Palju, palju õnne ja armastust teile! 
Nautige mesinädalaid ja ärge lubage sellel kunagi lõppeda!


Suur, suur aitäh mu tiimile- Rainile, emale ja õdedele, kes mind ühel ja teisel moel aitasid!