Ma usun, et see on pigem hea märk, kui elu on nii toimekas, et aeg kaob lihtsalt käte vahelt. Astusin nüüd hetkeks kiirrongilt maha, et jagada teiega Lennarti sünnipäevamuljeid.
Seekordne pidu oli kuidagi nii planeerimata ja ettevalmistuteks jäi aega napp 13 tundi, mille sisse pidid mahtuma ka unetunnid. 
(loe edasi)
Lennarti pikaaegne unistus oli pidada sünnipäev metsas. Ilmselt aitasid sellele kaasa eredad mälestused Aroni sünnipäevast. Teadagi on aga ilm nii heitlik ja raske oli viimasel hetkel midagi metsa organiseerida.  Nii siis saigi paar päeva varem vähemalt seegi otsus vastu võetud, et pidu toimub koduhoovis!

Millelegi muule polnud mul aega pulmakaunistamise kõrvalt mõeldagi. 
Õnneks tuli ema mulle appi kokkama. Tol hetkel see mulle päris õnnena ei tundunud- kes mind lähemalt tunneb, see ilmselt ka teab, kui kehv ma meeskonnatöös olen. Tööjaotust on ju kõige lihtsam ainult iseenda vahel jagada! Aitäh ema, et sa sellest alati üle oled ja ignoreerid mu püüdlusi abikäsi laiali ajada!
Kuna aega jäi väheks, et välja mõelda põnevaid murumänge lastele ja lapsed olid ka erinevas vanuserühmas, siis oli mu suurim mure, kas lapsed endale õues tegevust leiavad! Mõned ühised mängud liitsid siiski lapsed kohe kokku ja vähemalt minu silmale tundus, et kogu pidu sujus lõbusalt ja mänguliselt! 
Aitäh teile sõbrad! Nii suurtele, kui väikestele! Teil on hindamatu koht meie lapse elus! Nüüd tuleb tegeleda sellega, et nendest areneksid tugevad sidemed kogu eluks! 
Ja aitäh ka kõikide kingituste eest! Avastamisrõõmu jagub ka veel nüüd -nädal hiljem! Ka suvepuhkusel olevate laste emale on see suur kingitus, kui lapsed nohistavad vaikselt oma mängudega!

                                                                                                                                                                            EELMINE