6. jaanuari õhtul toimus Varbuse Muusikamõisas Eesti Kultuurkapitali ja Põlvamaa ekspertgrupi 2016. aasta  spordi, kultuuri ja tervisedenduse preemiate jagamine. Kuna möödunud aasta oli mereaasta ja see pidi saama ürituse põhiteemaks ja juhuslikult olin ma Varbusel hiljaaegu ka mereteemalist pidu dekoreerinud, sain õnne ja au osaliseks, et ka sel peol külalised merele viia!
Lavastuslik pool nägi ette, et peopaik muutub laevaks. Üritust juhib kapten ja  külalised kruiisivad mööda kultuurimerd! 
Seda silmas pidades hakkasidki valmima detailid, mida kohapeal üheks tervikuks muuta! Kahjuks polnud mul võimalik sel peol osaleda ja minu "poolikud" pildid ei räägi päris enda eest, sest kuuldavasti oli hiljem terviklik  vaatepilt koos vastava valgustuse ja heliga tõepärase mulje loonud ja rahvas tundis nagu olekski vanale kuunarile sattunud.   
Aga kindlasti ei saa ega tahagi ma siin kogu au endale võtta, sest ilma tiimi abita oleksin
ma jõulude ja aastavahetuse tempokal perioodil kõvasti unetunde kaotanud!
Aitäh Kerstin ja Meriliis, kes te nii vapralt origamitasite minuga kajakaid ja teie meestele, kes Rainiga  majaka kontsruktsiooni kokku klopsisid ja materjale tõid! Aitäh Katrele, et ta oma meest mulle järgmisel hommikul laenas, et see lahti võtta ja ikkagi ümber teha! Oh mind! Ja oma teist Katret, kes toimuvaga kogu aeg kursis viitsib olla! (Nagu meestele autasuks lubatud, said nemad juba oma vaba õhtu kätte! Millal ma teile, naised,  välja teha saan?)
Aitäh emale kaasamõtlemise, abikäte ja lastehoidmise eest! Ma olen nii tänulik isale, kes viitsis maalt minuga valida, otsida ja tuua mulle materjale ja rekvisiidid kohapeale viia! ...ja mõistagi Rainile, kes poole ööni minuga lagede all turnida viitsis ja ei pahandanud, et auto oli asjadest nii pungil, et ise vaevalt sisse mahtusime! :)
See oli lahe!
Ma olen varem ka öelnud, et abi palumine on minu jaoks väga ebamugav ja tahan seda õppida! Ma arvan, et ma pole kunagi  nii palju julgenud abile loota ja seda paluda...nüüd tuleb vaadata, et ma sellega nüüd päris ära ka ei harjuks :)
Aga tegelikult tegin mina ka ikka midagi:
Poolik tulemus pildistatud ka telefoniga.

Aitäh Maretile ja Kalevile usalduse eest!
Kõikidele asjaosalistele palju õnne, tragidust ja edu edasiseks Põlvamaa kultuuri ja spordi edendamisel!

JÄRGMINE                                                                                                                              EELMINE