Sel aastal otsustasime Lennarti sünnipäeva lükata õigest päevast edasi nädalavahetusse. Tegime saatusliku vea, et alustasime sünnipäeva juttu juba päev varem, enne tema õiget päeva ja viisime ta sellega ääretusse ärevusse, et kõik need lõunauned ja ööuned näisid talle lõputud. Ka laupäeval toimuma pidanud pidu lükkus tohutu tormi tõttu pühapäevale ja lõpuks ei tahtnud ta enam üldse mingit pidu!
(loe edasi)
Oleme alati lubanud oma külalistele, et meie laste sünnipäevadel paistab päike ja on soe! Sel korral oli ka täpselt nii, aga Lennarti õigel sünnipäeva päeval ja kui saabus laupäeva hommik, kui pidi toimuma pidu, ei suutnud ma päris lõpuni uskuda, ka hoolimata ilmaennustusest, et tõepoolest on väljas raju! 
Lennart oli tõeliselt broken hearted ja ma olin päris tige enda peale, et ma üldse talle olin välja reklaaminud, et talle külalised saabuvad. Hoolimata sellest, et ta vahelduvate tujudega palus meil kaunistused maha võtta ja külalistele helistada, et pole vaja üldse tullagi, suutis ta kokkuvõttes olukorda mõista, kui nägi, mida tuul õues puudega teeb.
Tema õhtu päästsid vanaemal kokatud tort ja meisterdatud heade soovidega paberist laevukesed, mida vees ujutada.
Sünnipäev sai toimuma pühapäeva õhtul, minu vanemate maal, nagu juba neli aastat see on olnud! Lennart nautis oma pidu täiel rinnal ja peale pidu oli laps nagu vahetatud! Nii õnnelik ja isegi tema silmist kiirgas tänu!
"Nüüd ma pean küll väga õnnelik olema, et mul nii palju ägedaid kingitusi on!"  kiitles ta uhkelt oma kingitusi kodus laiali sättides. Parandasin teda ja ütlesin: " Sa pead küll nüüd väga õnnelik olema, et sul nii palju armsaid sõpru on!"

Nii palju pilte ühe postituse all, aga kõige kaunimatest piltidest peolõpust olen ma suutnud mingi tobeda näpuka tõttu ilma jääda :( 
Pildid piltideks, Lennartil oli imetore pidu ja me täname teid selle eest, meie väikesed ja suured sõbrad!
JÄRGMINE                                                                                                                                                                  EELMINE