Sildid:

Pildid telefonist

Sellel postitusel on 2 vastust
Vahel, kui Adeele minu telefoni kuskil vedelemas näeb, sätib ta end mugavalt kuhugi istuma ja kutsub mind, et vaataksin sealt koos temaga pilte! Jagan ka teile mõningaid hiljutisi klõpse :)
(loe edasi)
Adeele on vist mu üsast juba kaasa saanud shoppamise naudingu! Nii me tavaliselt jätamegi meespere omapäi ja käime lõbusalt poodides aega veetmas.
AHHAA teaduskeskus oli Lennarti jaoks sel aastal juba tõeliselt paeluv!
...kui Madli ujulasse jõudis, oli pere juba tund aega sulistanud! 
Kui minu ja mu õdede lapsed kohtuvad, näiteks nagu siin pildil- maal, siis mul on alati nii suur kiusatus hiilida vaatama nende mängu ja vestlusi. Nad on nii armsad!
Lennarti püsivuses kinosaalis pole pidanud me kahtlema, aga testisime ka Adeele ära! Katse edukalt läbitud!:)
Naisenergiaga laadimine. Tõeline maiuspala!
Ma ei tea, kuidas teisel poolel perest on, aga meil on Lennartiga alati autosõidu ajal väga ülev meeleolu! Meie repertuaarist saab kuulda siis näiteks Taukarit ja Jüri Pootsmani aga vahel lõbutseb Lennart ka üksi, kui ta valib oma kirjust muusikamaitsest Rammsteini või mõne muu esitaja, mille peale mul ihukarvad püsti turritavad:)
Vahel tõstab secondhandi saak suunurgad kohe eriti kõrgele!
Ükspäev üllatas Rain mind kahe teatripiletiga!
Ja tänu neile (või siis õigemini Rainile ja Niinemetsale) oli eile õhtul põhjust kontsad alla lüüa ja abikaasaga kvaliteetaega nautida!
Carpe diem kallid sõbrad!


                    JÄRGMINE                                                                                                              EELMINE

Eelmine
DIY: õhupallidest bänner ja krepp-paberist vanik
Järgmine
Uus kodu

2 vastust

Kallistan sind kõvasti vastu, kallis Marje! Just sina oskad alati kõige kaunimad sõnad välja mõelda ja öelda! Aitähh sulle selle eest! adelinemadeline, 26. aprill 2016
Tere ademade., minust on saanu Sinu blogi suur austaja. Piilun siia iga päev ja saan meelelise naudingu osaliseks. Mulle meeldib see, millega tegeled ja eriti äge, et näitad ka riideid - saaks nagu ise ka osa šoppamise rõõmust. Sa ise oled ilus ja kõik mida teed on nii ilus. Tänapäeva konfliktses ühiskonnas see blogi täielik rõõmu ja rahu nurk. Kalli! Marje Perv, 21. aprill 2016

Lisa kommentaar

Email again: