Just praegu on paras aeg hakata neil õnnelikel ja armunud paaridel, kes suvel abielluda plaanivad, mõtlema kutsete peale. Kuna minulgi on käimas kibekiire kutsete kujundamise periood, otsustasin huvilistele välja tuua mõned trendid, mis mind ennastki isiklikult kõnetavad. 
(loe edasi)
Pulmakutsed on minu jaoks üks tähtsaim osa erilist päeva planeerides. See on pulma visiitkaart, seepärast tasub hoolikalt läbi mõelda peo stiil ja tonaalsus. Mõistagi peab kutse harmoneeruma pruutpaari endaga. Võimalusi on piiritult ning kindlasti on raske leida endale just see õige, mis kõnetaks ennast ja teisi. Nagu kõikjal mujal, on ka pulmakutsete trendid ajas kiired muutuma. 
Toon teile välja 7 ideed, mis võiksid teid inspireerida pulmakutsete kujundamisel käesoleval aastal!

Roheline on ilma igasuguse kahtluseta 2017 pulmavärv. Eriliselt kindel ongi sel aastal kujundada pulmakutsetele lehti ja rohelust!
Üks praegustest hittidest ja üks minugi lemmikutest on akvarell. Siin on võimalik teostada erinevaid toone, tumedatest ja erksatest heledate ja pastelseteni. Samas stiilis saab jätkata kasvõi kleidikanga valikust, tordikujunduse ja lilledeni välja.
 Viimastel aastatel on üleüldiselt kutsetel trendiks lisada isikupära. Sellele aitavad kaasa ülivinged erinevad julged kalligraafia kirjastiilid, mis vahelduvad väga lihtsate ja puhaste šriftidega. 
Tõin teile välja enda peamised lemmikud, mis leiavad mul kõige enam kasutust!
Üks on kindel, et pulmamoest ei kao iial lilled. Nagu sisekujunduses on ka pulmakutsetel tõusvaks trendiks suured ja lopsakad lillemustrid. Sellised kutsed ilmestavad hästi saabuvaid boho ja vintage teemalisi pulmi.

Minimalistlikud kutsed on just midagi julgetele, samas lihtsust ja elegantsi hindavatele pruutidele. Musta ja valge kooslus pole tänapäeval enam pelgalt kurva teadeande kuulutaja. Maitsekas, lihtne ja puhas kujundus lubab oodata peent ja glamuurset pidupäeva!
Nagu ka eelnevate näidete puhul on näha, et aina kõrgemale aukohale on kerkinud ümbrikud. Eriti täiuslik jääb tulemus, kui ümbriku sisu harmoneerub kutse kujundusega. See on küll ekstra vaeva- ja aeganõudev, kuid külaliste üllatamiseks tasub see end kahtlemata ära!
Unustage traditsioonid! Dramaatilised ja sügavad toonid on kindlasti selle aasta lemmikud, eriti sügisel! Küpse ploomi, sügava taevasinise toon ja isegi must, mõjuvad meeldejäävalt ja kirjeldavalt ehedalt pruutpaari kirglikku armastust!

Nüansse on nii palju erinevaid, mida kokku sobitada, kuid üldiselt on julgus peamiseks märksõnaks. 
 Kindlasti pole kadunud kuhugi endiselt roosa ja kuldse kooslus.
Loodan, et leidsite inspiratsiooni ja mõnusat pulmaeelset ootusärevust kõikidele pruutpaaridele!


                                                                                                                                                       EELMINE