Üks minu lemmikinstagrammereid @homeinestonia loosis koostöös fotograaf Triin Söötiga välja fotosessiooni. Ma arvasin, et mul ei ole loosiõnne, aga jõulud muutsid mu uskumusi. Lisaks fotosessioonile võitsin ma ka kõrvarõngad @zafyandmore (pildil) Kui ma nüüd ka robottolmuimeja võidaks, siis oleks kõik täiuslik!
Aga, et saabumas on sõbrapäev ja õnne peab jagama, siis kutsusin oma sõbrannad pildistama kaasa. Mis saaks olla parim kingitus oma naistele, kui üks vaba õhtu lasteta?! Parimad riided kapist välja, parimad maitsed, parimad kokteilid, parimad vestlused ja parimad naljad! Parimad naised! Kui ma neid pilte jagan, siis tundub üleliigne lisada, kui ilusad nad on, aga uskuge nad on seest VEEL ILUSAMAD! Mind teeb uhkeks vanasõna  "Ütle, kes on su sõber ja ma ütlen, kes sa ise oled." . Iga üks neist lisab mu ellu sügavamat ja suuremat väärtust. Meie sõprus on kestnud nii kaua, et neist naistest on saanud tunnistajad verstapostidele minu elus. Kõige ägedam asi on see, et minu meelest ei pea meist keegi üksteist iseenesest mõistetavaks. Me teame, et sõprussuhteid tuleb arendada ja turgutada, et need oleksid aastate jooksul tähenduslikud. Meist ei ole saanud veebisõpru, me leiame aega näost-näkku kohtumisteks ja haarame alati pigem telefoni kõneks, kui kirjutamiseks. Ma loodan, et see usaldus, avatus, ehtsus ja ausus ei kao aastatega ja saame oma põnnide kõrvalt aina uusi ühiseid toredaid mälestusi luua!
Imeliste sõprussuhete terviseks!

Aitäh veelkord Triin Sööt imeliste piltide eest! Ekstra tore oli pildid juba samal õhtul kätte saada ja kokteiliklaasi kõrvale neid üheskoos lapata!