T+G

Sellel postitusel on 7 vastust
Kohe kohe on Tanel ja Gerda saanud juba kaks nädalat abielus olla. Olen kindel, et kahe niivõrd teineteist toetava, arvestava ja hooliva inimese elus pole see teab mis elumuutus, küll aga suur ja tähendusrikas tõestus nende suurest armastusest!
Ah, et kuidas ma seda nii hästi tean? - Mul oli lihtsalt suur au seilata nendega laeval, mis alustas sõitu juba siis, kui esimesed pidepunktid olid kokku pandud ja peatus pärast kuude pikkust loksumist siis nende kahe abielurannas. Selle reisi vältel õpib palju üksteist tundma ja ma pean taaskord ütlema, kui õnnelik ma olen oma tööd tehes-  veel üks paar ilusaid ja armsaid inimesi!
(loe edasi)
Mulle meeldiks hästi pikalt rääkida siin ilusatest tunnetest, aga proovin hoida professionaalset joont ja asun asja kallale.
Gerda ja Taneli pulmatoonideks said lilla, must ja valge. Pidu ja tseremoonia toimusid Varbuse muusikamõisas.
Oleksin peaaegu öelnud, et pulmapäeva kroonis selle suve kõige pilvitum ja palavaim ilm, kuid tegelikult oli ikkagi õhtu vaieldamatu täht pruutpaar ise! Jah, täht, mitte tähed, sest abielu sidus nad üheks ja nad olid tõepoolest imetabased.
Nii, nii- et jutuga taaskord mitte kõrval kalduda, mainin ruttu ära, et 
ka mul oli omalt poolt au anda tükikesi endast selle päeva ja õhtu lillelöömiseks. Nii sõna otseses kui kaudsemas mõttes. 
Valmisid Gerda ja Taneli pulmakutsed, pulmaraamat, pulmaküünal, ametimärgid, lilleseaded, fotonurk, pruutpaari meened, laekangad, sõrmusekarp, kohakaardid, isteplaan, tseremooniapaik, pulmasildid alkoholile ja muud elemendid.
Õnneks jäi natuke aega ka kaameraga mõningatest asjadest üle käia:
Aitäh teile Gerda ja Tanel!
Lõppematut armastust ja õnne teie ellu! Hoidke seda, mis teil juba on ja olge avatud kõigele uuele, mis ootab teid veel ees!

Eelmine
Meie viielise pidu
Järgmine
Pildid juunist

7 vastust

Issver Gerda, avastasin nüüd, kolmveerand aastat hiljem siit sinu kommentaari. Olen nii liigutatud!!! Sellised sõnad annavad jõudu ja tahtmist seda kõike korrata. Seda teekonda läbida oli teiega nii suur rõõm ja nauding! Aitäh teile Gerda ja Tanel veelkord! adelinemadeline, 23. aprill 2018
Ahhhhh!!! Vaatan neid pilte ja mõtlen kõigele sellele...nutt tuleb peale! Kõik oli nii ilus ja nii meie. Mul on nii kahju, et see kõik on nüüd läbi, meie ümber olid nii lahedad inimesed, eriti sina Madli! Aitäh, et tegid selle kõik nii eriliseks. Mitte ainult oma ideede ja osavate kätega aga ka oma toetusega. Sinu poole sai pöörduda igal sammul, nii rõõmude kui ka murdega. Aitäh! Gerda, 27. juuli 2017
Aitähh teile!!! Katre ja Jaanika adelinemadeline, 2. juuli 2017
Madli ma ikka endiselt imetlen Sind! Mulle nii meeldib,kuidas sa sõnu ritta sead ja hingeliselt oma tööd teed :) Jaanika, 29. juuni 2017
Uuuh, taevalik! Sain seda ilu ( nii pruutpaari kui ka Sinu tehtut) terve õhtu imetleda! Katre, 28. juuni 2017
Nii armas, Liisbet! Aga sorri, seda rõõmu on ka minul iga pruudiga vaid kord elus! :) adelinemadeline, 28. juuni 2017
Jeerum, Madli! Ma tahaksin nii ju veel abielluda, kui sa nii ilusaid pulmi korraldad! Liisbet, 28. juuni 2017

Lisa kommentaar

Email again: