Kohe kohe on Tanel ja Gerda saanud juba kaks nädalat abielus olla. Olen kindel, et kahe niivõrd teineteist toetava, arvestava ja hooliva inimese elus pole see teab mis elumuutus, küll aga suur ja tähendusrikas tõestus nende suurest armastusest!
Ah, et kuidas ma seda nii hästi tean? - Mul oli lihtsalt suur au seilata nendega laeval, mis alustas sõitu juba siis, kui esimesed pidepunktid olid kokku pandud ja peatus pärast kuude pikkust loksumist siis nende kahe abielurannas. Selle reisi vältel õpib palju üksteist tundma ja ma pean taaskord ütlema, kui õnnelik ma olen oma tööd tehes-  veel üks paar ilusaid ja armsaid inimesi!
(loe edasi)
Mulle meeldiks hästi pikalt rääkida siin ilusatest tunnetest, aga proovin hoida professionaalset joont ja asun asja kallale.
Gerda ja Taneli pulmatoonideks said lilla, must ja valge. Pidu ja tseremoonia toimusid Varbuse muusikamõisas.
Oleksin peaaegu öelnud, et pulmapäeva kroonis selle suve kõige pilvitum ja palavaim ilm, kuid tegelikult oli ikkagi õhtu vaieldamatu täht pruutpaar ise! Jah, täht, mitte tähed, sest abielu sidus nad üheks ja nad olid tõepoolest imetabased.
Nii, nii- et jutuga taaskord mitte kõrval kalduda, mainin ruttu ära, et 
ka mul oli omalt poolt au anda tükikesi endast selle päeva ja õhtu lillelöömiseks. Nii sõna otseses kui kaudsemas mõttes. 
Valmisid Gerda ja Taneli pulmakutsed, pulmaraamat, pulmaküünal, ametimärgid, lilleseaded, fotonurk, pruutpaari meened, laekangad, sõrmusekarp, kohakaardid, isteplaan, tseremooniapaik, pulmasildid alkoholile ja muud elemendid.
Õnneks jäi natuke aega ka kaameraga mõningatest asjadest üle käia:
Aitäh teile Gerda ja Tanel!
Lõppematut armastust ja õnne teie ellu! Hoidke seda, mis teil juba on ja olge avatud kõigele uuele, mis ootab teid veel ees!