T+G

Kohe kohe on Tanel ja Gerda saanud juba kaks nädalat abielus olla. Olen kindel, et kahe niivõrd teineteist toetava, arvestava ja hooliva inimese elus pole see teab mis elumuutus, küll aga suur ja tähendusrikas tõestus nende suurest armastusest!
Ah, et kuidas ma seda nii hästi tean? - Mul oli lihtsalt suur au seilata nendega laeval, mis alustas sõitu juba siis, kui esimesed pidepunktid olid kokku pandud ja peatus pärast kuude pikkust loksumist siis nende kahe abielurannas. Selle reisi vältel õpib palju üksteist tundma ja ma pean taaskord ütlema, kui õnnelik ma olen oma tööd tehes-  veel üks paar ilusaid ja armsaid inimesi!
(loe edasi)
Loe lisaks

Volbriöö

Mida muud volbriööl ette võtta, kui mitte oma nõidadega maha istuda ja poole ööni juttu jahvatada! Õues tule üles tegemiseks polnud meil kahjuks mehi võtta, aga see viimane kaaluski sel õhtul vist meie jaoks kõik üle!
(loe edasi)
Loe lisaks

L+I+D

Vahel ma ei usalda oma mõtteid, kas olen neid lihtsalt valjult mõelnud või juba kellegiga jaganud. Ehk olen seda siin varemgi kirjutanud, aga kordamine on tarkuse ema. Muidugi paneb minugi silmad särama iga euro, kuid ennekõike on tähtis mulle emotsioon, laeng ja energia, mida ma oma tehtud töödest saan. Ma ei tahaks kõlada hipina, kuid sõna "töö" kõlab endiselt mulle vastumeelselt, sõna "hobi" aga liiga lilleliselt ja igavalt aga paremat sõna pole ma suutnud selle kõige kokkuvõtmiseks välja mõelda. Nii, et pakkuge mõni välja!
(loe edasi)
Loe lisaks

N ja B adelinemadelines

Olen üllatunud ja mul on nii kohutavalt hea meel, et adelinemadeline kleidid on suure sõbralikkusega vastu võetud, et esimesed kleidid on juba välja saadetud ja uued tellimused vastu võetud. 

 (loe edasi)
Loe lisaks

T+P

Möödunud nädalavahetusel kutsusid Tiina ja Paul mind oma hubasesse koju Otepääle, et nende oktoobris sündiva beebipoisi ootust ka tulevikuks albumisse saaks talletada.

Loe lisaks

E+T+T

Kui keegi kutsub mind oma koju pildistama, siis lähenen asjale alati väga aupaklikult. Olen õrna kokkupuudet omades jäänud tundma, et Egle on üks võrratult soe ja empaatiline inimene, aga sellegipoolest olin see kord täiesti lummatud nende pere sürreaalsest ja maagilisest kooslusest! Nii palju naeru ja rõõmu võiks jätkuda igasse perekonda!
PS! Aitäh imemaitsva tordi ja kohvi eest!!
(vaata edasi)
Loe lisaks

Pildipostitus vol 2

Eelmisel nädalal tegime vist Mariga meie kõige tihedamalt koosolemise rekordi.
Maril on jäänud vaid kuu aega pisikese beebipoisi sünnini ja elevus aina kasvab. Minule tekitas omakorda eriti suurt elevust, et Mari väga lähedased sõbrannad kaasasid ka mind Marile üllatuspeo-babyshoweri korraldamisel. Päris ehedad inspireerivad ja kaunid inimesed ja maitsvad ampsud!
(vaata edasi)
Loe lisaks

Viimased minutid

 Olgugi, et kohtume Katrega pea iga päev, on see väike aga samas oluline toiming, nagu kõhupildistamine, alati edasi lükkunud. (ütlen kohe eneseõigustuseks, et mina olen olnud alati rohelise tule ootel :) ) Täna siis tuli Katre koos pojaga meile üsna harjumuspäraseks saanud  hommikukohvile ja lõpuks tuli temalt ka tagasihoidlik soov oma beebikõhust pilte teha. Nii siis jõudsime ikka nibin-nabin Katre viimase minuti raseduse jäädvustada.
(loe edasi)
Loe lisaks

Reede õhtu tüdrukutega

Oh, kuidas ma naudin naistekaid. Ootasin eile kodus oma kuute neidist, et sünnipäeva puhul üks naisenergia ühinemine korraldada, sest vähemalt mulle annavad sellised hetked inspiratsiooni ja jõudu. 
(loe edasi)
Loe lisaks

Päev parimatele

Sõbrapäev on selleks korraks möödas. Loodan, et kõigil teil oli ilus ja sädemeidpilduv nädalavahetus! Isegi, kui sa pole lootusetu romantik, on nii tore, et on olemas üks päev, mil tunnustada kõrgelt neid inimesi, kes on sinu elus olulisel kohal  ja anda neile sellest teada! 
Loe lisaks

Killud eelnenud nädalast

Äratuskell! Täiesti märkamatult on möödunud terve nädal! Kavatsen end nüüd ruttu välja vabandada ja ette näidata, mis vahepeal on toimunud! Mida ma jutu ja pildiga veel väljendada ei saa, on see ööpäevaringne mõttetöö, mille vilju saate kindlasti lähikuudel ka näha!
(loe edasi)
Loe lisaks

Tüdrukuteõhtu

Pulmi planeerides, takerdudes ikka mõnda dilemmasse, öeldi ikka, et see on ju teie pulm ja teie pidu, tehke nagu ise soovite! Meile oli meie peoks laulatus ja tseremoonia, seal olimegi meie kaks kõige tähtsamad! Kõik, mis sellele järgnes oli pidu meie lähedastele, ikka arvestasin ja mõtlesin, et kõigil oleks tore, ilus ja meeldejääv! Tõeliselt südantliigutav oli, kui mu kaks parimat sõbrannat- minu pruutneitsid,  hoopis minule mõtlesid ja minule nädal enne pulmi peo tegid!
(loe edasi)
Loe lisaks