S+A

Tajusin Sigridiga esimest korda kohtudes tema teatud ärevust ja usaldamatust. Mõistsin teda hetkega, sest ilmselt viis ka mind seesamune iseloomuomadus oma enese pulmi üksi korraldama. Pulmapidu tähendabki suurt pinget ja pidevalt  oma 50 sammu jagu ettemõtlemist.
...


Loe lisaks

M+I

"Oh, milline õnn, et me esimestena oma tutvusringkonnas pulmad ära saime teha" mõtisklesin ma valjult Mariliisile tema pulmade planeerimisel abiks olles. 
...

Loe lisaks

J♡ I

Jaanika ja Innar on paar, kellele on antud ainulaadne perekond. Isetusest, lahkusest, töökusest ja sõbralikkusest olid läbi imbunud juba meie esimesed vestlused plaanitavast pulmapeost. Jaanikal ja Innaril oli selge nägemus, et pulmapeo märksõnad saavad olema romantilisus ja rustikaalsus. 
Pulmatseremoonia toimus maalilises Lauriorus, kus valged liblikad lisasid, kui tellitult silmailu.
Sadat pulmalist tervitas hubane ja maalähedane Männi talu peoküün.  Liiatigi, et nii palju südameid oli pandud nende kahe teineteise jaoks loodud inimese päeva, ei jätnud ka mina oma südant kinkimata.
 

Loe lisaks

T♡P 

Kohe, kohe on täitumas Tiinal ja Paulil esimene kuu abielupaarina! Väikest tähtpäeva tähendab see minugi jaoks, sest adelinemadelinel oli au kaunistada selle ilusa ja armsa pruutpaari peosaal!
Loe lisaks

H+T

Heleni ja Taneli pulm on ehe näide sellest, kuidas on võimalik kogu stsenaarium ümber mängida veel vaid nädal enne pulmi ja sealjuures täielik rahu säilitada!
Kõik kulgeski täpselt nii ideaalselt, nagu üks tasakaalukas, üksteist toetav ja lustlik armastajapaar pälvida võib.
Ma olen nagu vanainimene, kes ilmast aina räägib, aga see on tõesti üks määrav faktor pulmapeol, kus tseremoonia toimub lageda taeva all. Ka sel korral oli kogunisti palju kurjakuulutanud ilm pruutpaari suhtes armuline!
(loe edasi)
Loe lisaks

T+G

Kohe kohe on Tanel ja Gerda saanud juba kaks nädalat abielus olla. Olen kindel, et kahe niivõrd teineteist toetava, arvestava ja hooliva inimese elus pole see teab mis elumuutus, küll aga suur ja tähendusrikas tõestus nende suurest armastusest!
Ah, et kuidas ma seda nii hästi tean? - Mul oli lihtsalt suur au seilata nendega laeval, mis alustas sõitu juba siis, kui esimesed pidepunktid olid kokku pandud ja peatus pärast kuude pikkust loksumist siis nende kahe abielurannas. Selle reisi vältel õpib palju üksteist tundma ja ma pean taaskord ütlema, kui õnnelik ma olen oma tööd tehes-  veel üks paar ilusaid ja armsaid inimesi!
(loe edasi)
Loe lisaks

Lilleline pidu

Selle aasta esimese tõeliselt suvise ilma veetsin ma Taevaskoja Puhkekemajas. Kuigi kõige vahele mahtus ka päikesevõttu ja vahest mõni üleliigne jäätiski, ei käinud ma seal teps mitte puhkamas.  Valmistasin hoopis peosaali ette saabuvaks juubelipeoks, mille alateemaks oli 70ndad. Kuigi iga peo ja just stiilipeod löövad särama eelkõige külalised (antud juhul kahtlemata võrratu ja silmapaistev sünnipäevalaps ise) ja muusika, loodan siiski, et sain natuke ka omalt poolt kaasa aidata.
(loe edasi)
Loe lisaks

Kaart emale

Kord lõpukirjandiks valmistudes leidsin tsitaadi, mis jäi meelde ja jõudis päriselt kohale kuus aastat hiljem, päeval, mil minust sai ema.
Et mitte sõnastuses eksida, otsisin selle välja-
"Me ei tunne kunagi tõelist vanemaarmastust , enne kui pole ise lapsevanemaks saanud"
Henry Ward Beecher

Nii on! Veel viis kiirelt mööduvat päeva ja saabub hommik, mil on eriliselt paslik vastata oma ema armastusele mõne südantsoojendava žesti või sõnaga.
(loe edasi)
Loe lisaks

Adeele troopiline sünnipäev

Möödunud nädalavahetus sai hoo sisse juba laupäeva hommikul Adeele esimese sünnipäevapeoga. Traditsiooniliselt alustasime peoga juba hommikul kell 10, sest minu jaoks on hommik ainumane õige aeg lapse sünnipäeva tähistamiseks. Kuna Adeele on oma armsa olekuga ja veel oma nii lühikese eluaja jooksul, teeninud ausalt välja hulgaliselt sõpru ja lähedasi sugulasigi on omajagu, siis otsustasime Rainiga pühendada terve nädalavahetuse kahele sünnipäevapeole.
(loe edasi)
Loe lisaks

M+E ja nende lapsed

Ma ei tahaks seda nimetada vedamiseks, aga kõik need pered, kellega mul on olnud au tänu oma tööle kokku puutuda, on olnud nii armsad ja hingepugevad. Nii juhtus ka laupäeval, kui piltilus Maarja (selles veendute kohe ka ise!) mind külla kutsus, et jäädvustada beebiootust, mille rõõmu jagavad mehe ja väikese armsa pojaga, kellest õige pea on saamas suur venna.
(loe edasi)
Loe lisaks

Kerstin 30

Kui ma Kerstini peoks kutseid tegin, palusin tal täpsustada, kas külalised on kutsutud tema 30ndale juubelile või sünnipäevale. Pärast Kerstini kõhklematut hüüet "juubelile ikka!", sain aru, et tegelikult see ei kõlagi ju nii halvasti, kui olen seda enda jaoks terve elu ette kujutanud. Ehk on assotsatsioonidele kaasa aidanud lapsepõlves peetud vanatädide ja vanavanemate juubelid. Nüüd on aga aeg nii palju edasi hüpanud, et käime juba ise üksteise juubelitel!...ja räägime just seesuguseid vanatädidelikke heietusi nagu see siin!
Loe lisaks

Muusikamõis laevaks

6. jaanuari õhtul toimus Varbuse Muusikamõisas Eesti Kultuurkapitali ja Põlvamaa ekspertgrupi 2016. aasta  spordi, kultuuri ja tervisedenduse preemiate jagamine. Kuna möödunud aasta oli mereaasta ja see pidi saama ürituse põhiteemaks ja juhuslikult olin ma Varbusel hiljaaegu ka mereteemalist pidu dekoreerinud, sain õnne ja au osaliseks, et ka sel peol külalised merele viia!
Loe lisaks

Kui juhtub "Aitäh, et oled olemas!"

Kui Egle mulle kirjutas, et soovib oma armsale Kairitile lihtsalt olemas olemise eest kinkida fotosessiooni, olin ma elevil! Aga, kui Kairit mu uksele koputas ja "trummide" järele tulin, tabas mind tõdemus, et ma polegi nii hea sõbranna, kelleks varem ennast enda sõbrannadele olen pidanud! Vot midagi ligilähedast pole ma omadele vist kunagi korraldanud!
(loe edasi)
Loe lisaks

Mereteemaline pidu!

Kolm erakordset õde pöördusid minu poole, et kaunistaksin nendepoolse üllatusena nende isale temaatilise peosaali juubelipeoks. Juubilar ise oli valinud mereteema, mis sobib nii hästi veel käimasoleva mereaastaga, kui ka nende pere suure kirega veeta merel ja selle ääres vaba aega. Pidu toimus hubases ja kaunis Varbuse muusikamõisas, laupäeval. 
Loe lisaks

Kaardid Anemones

Mul on hea meel, et adelinemadeline isadepäevakaardid on nüüd leitavad ka Võrus, Anemone stuudios.
Et isside, isade ja vanaisade näod võiksid naerata!
(kliki pealkirjal, et lugeda rohkem)
Loe lisaks

Et teaksite, mil oodata

Tere hommikust! Mul on teile teadaanne! Nimelt hakkavad tänasest ilmuma siia postitused teisipäeviti ja neljapäeviti ning proovin nendega valmis olla juba ajaks, mil teie oma hommikukohvi naudite. Muidugi see ei tähenda, et muudel päevadel teil siia piilumiseks põhjust pole. Loodan teid ikka vahel ka ootamatult üllatada ja teid siin liikumas tunda!
Nüüd aga...
...rohelust ja õitemerd taga igatsedes, meenus mulle  hilissuvine fotoseseeria võrratult kauni Kertu sünnipäevast, mis oli korraldatud  talle üllatusena tõeliste ja piltilusate sõbrannade poolt!
(kliki pealkirjal, et lugeda edasi)
Loe lisaks

Veel kuu aega ja..

Isadepäev pole enam mägede taga. Kui Sa oled minu tüüpi, kelle jaoks kõik tähtpäevad kuidagi ikka ja jälle nii ootamatult kätte saabuvad, siis siin on minult Sulle üks mõte, mida Sul on aega seedida kuu aega! 
(loe edasi)
Loe lisaks

L+I+D

Vahel ma ei usalda oma mõtteid, kas olen neid lihtsalt valjult mõelnud või juba kellegiga jaganud. Ehk olen seda siin varemgi kirjutanud, aga kordamine on tarkuse ema. Muidugi paneb minugi silmad särama iga euro, kuid ennekõike on tähtis mulle emotsioon, laeng ja energia, mida ma oma tehtud töödest saan. Ma ei tahaks kõlada hipina, kuid sõna "töö" kõlab endiselt mulle vastumeelselt, sõna "hobi" aga liiga lilleliselt ja igavalt aga paremat sõna pole ma suutnud selle kõige kokkuvõtmiseks välja mõelda. Nii, et pakkuge mõni välja!
(loe edasi)
Loe lisaks

T+P

Möödunud nädalavahetusel kutsusid Tiina ja Paul mind oma hubasesse koju Otepääle, et nende oktoobris sündiva beebipoisi ootust ka tulevikuks albumisse saaks talletada.

Loe lisaks

E+T+T

Kui keegi kutsub mind oma koju pildistama, siis lähenen asjale alati väga aupaklikult. Olen õrna kokkupuudet omades jäänud tundma, et Egle on üks võrratult soe ja empaatiline inimene, aga sellegipoolest olin see kord täiesti lummatud nende pere sürreaalsest ja maagilisest kooslusest! Nii palju naeru ja rõõmu võiks jätkuda igasse perekonda!
PS! Aitäh imemaitsva tordi ja kohvi eest!!
(vaata edasi)
Loe lisaks

Pildipostitus vol1

Siin siis minu lubatud postitus eelmise nädala töödest. Laupäeval toimus minu Mari ema juubel, milleks nad lubasid mul täiesti vabalt ja mugavalt oma kätel ja mõtetel möllata lasta oma kodu hoovis! Aitäh selle eest!! Kahjuks jäid mul oma kaameraga nende koduõue peopaigast pildid tegemata, sest lendasin sealt otse ühe kauni pruudi tüdrukuteõhtut pildistama!  Õnneks päästis Mari oma telefoni piltidega mu olukorra ja mina sain kaks kärbest löödud ühe hoobiga. 
(loe edasi)
Loe lisaks

Kohvikupidu

Eile ootas mind Tartus pisike särasilm juba koduuksel, et asuksin tema sünnipäevapidu kaunistama. Ilm oli meie poolel ja hommik otsa kestnud vihmasadu asendus ereda päiksega, mis lubas meil plaanitud terrassipidu siiski ellu viia. Nii saime ka minu varasemalt kodus valminud kartulikastist kohviku paika sättida, kus Anete Isadora võis oma nöbininadest külalistele uhkelt jäätist pakkuda.
(loe edasi)
Loe lisaks

L ja B

Olen terve nädalavahetuse võidelnud kerge tühjustundudega südames, sest see fantastiliselt kauni paari, mulle nii oodatud ja kuudeks elevust pakkunud pulmapidu muutus täpselt selliseks muinasjutuks nagu olin neile soovinud ja saigi juba tehtud! Oli imeline teekond ja ma olen tohutult tänulik, õnnelik, uhke ja meelitatud, et Liisbet mind enda kõrvale valis! 
(loe edasi)
Loe lisaks

Neljas pidu: väike kauboi

Sel aastal otsustasime Lennarti sünnipäeva lükata õigest päevast edasi nädalavahetusse. Tegime saatusliku vea, et alustasime sünnipäeva juttu juba päev varem, enne tema õiget päeva ja viisime ta sellega ääretusse ärevusse, et kõik need lõunauned ja ööuned näisid talle lõputud. Ka laupäeval toimuma pidanud pidu lükkus tohutu tormi tõttu pühapäevale ja lõpuks ei tahtnud ta enam üldse mingit pidu!
(loe edasi)
Loe lisaks

Mida teeb kevad õitega!

Just õunapuude õitsemisajal saabus minu juurde Piia, et kasutada minu ja Anetti koostöös kinkekaarti. Mul oli välja valitud mitmeid valikuid ja koos Piia isikliku varandusega, saime kokku lausa neli täiesti erinevas stiilis komplekti riideid. Sinna juurde veel meik, juuksed, armas võilillepärg ja tugitoolike...
(loe edasi)
Loe lisaks

Tee, mida armastad ja armasta, mida teed.

Olen sunnitud aegajalt ütlema oma lastele, et emme teeb tööd või emme läheb tööle, lihtsalt selleks, et nad mõistaksid, et neil hetkedel olen keskendunud millelegi või kellelegi muule, kui neile. Aga tegelikkus on see, et minu jaoks pole see töö, vaid üks tohutu kirg ja armastus. Mul on suur unistus ja lootus, et nii see jääbki olema! Eile pildistasin  kahenädalast Rosannat ja mõistsin, et seni, kuni saan end selliste eriliste hetkede sisse mässida, jätkub mul indu ja armastust oma kire vastu, midagi luua, veel kauaks!
(loe edasi)
Loe lisaks

Happy Birthday Rain!

Ma tean, ma tean, see kõlab klišeelikult ja ma ise ka pisut pööritan hetkel seda kirjutades silmi, aga ka pärast 8 aastat kooselu ja varsti aastajagu abielu,  tunnen ma endiselt ja järjest veendunumalt, et olen võitnud maailma suurima jackpoti Raini kujul.  Just sellepärast tahtsin teda üllatada  koos karja sõpradega ühe toreda sünnipäevapeoga.
(loe edasi)
Loe lisaks

Rajust saab Laan

Minu meelest kõlab just nende kahe perekonnanime kooslus ja Raju üleminek Laaneks, nii poeetiliselt. Aga tuuma juurde tulles- märtsi alguses tellis preili Raju 45 pulmakutset nende eesootavaks sinise-ja korallitoonides pulmapeoks. Kuna tänaseks on kutsed juba laiali jagatud, siis julgen neid nüüd ka teile avaldada :)
(loe edasi)
Loe lisaks

Kollane pulm

Möödunud nädalal olime Keidiga eriti aktiivselt ametis selle hooaja esimese pulmapeo ettevalmistustega. Läbivaks värviks sai pruutpaari soovil kollane ja lilleks roos. Keit on ilu külvanud juba mitmele- mitmele pulmale ja mul on hea meel, et mul oli võimalus just temaga koos teha oma esimene avalöök pulmadeks.
(loe edasi)
Loe lisaks

Adeele kollane sünnipäevapidu

Ma ei tea, mis ja miks see nii on ja kuidas see tuleb, aga iga inimesega assotseerub mulle alati mingi kindel värv. Kui ma sulen silmad ja mõtlen Adeelele, siis kirgastub kohe kollane ja mul polnud kahtlustki, missuguseks luua tema sünnipäev! Ühe õnneliku, ilusa päikselise ja rõõmutoova tüdruku sündimise päev olgu ikka KOLLANE!
(loe edasi)
Loe lisaks

Päike paistab silma

Pühade eel ootas mind taaskord üks võrratu pere, et veedaksin nendega päeva koos kaameraga! Ma oleksin tahtnud jääda kaameraga kärbseks nende kodu seintele, sest see kodune tunne ja harmoonia oli nauditav jälgida! Nähes kõrvalt nende pühademunade värvimist jäi lahkudes minusse tugev kevadpühade meeleolu. Selle tunde väel sai ka minu kodu kevadpühade rüü ja isegi viimasel hetkel külvatud muru jõudis pühadeks aknalaual üles tulla! 
(loe edasi)
Loe lisaks

See ootamine...

Beebiootus on üks helgemaid perioode mu elus,  mida tõeliselt taga igatsen. Õnneks, on antud hetkel minu elus mitu lapseootel ema, kellele mul on rõõm need 9 kuud ergutustüdruk olla ja nendega koos seda piiritut rõõmu jagada. Üks nendest- mu armas ja kaunis Katre, kutsus mind möödunud nädalal koos kaamera ja meigikohvriga endale külla. Seekordne pildistamine andis mulle veelgi enam tõestust, et iga (järgmise) lapse sünd, toob perre ja koju aina suuremat ja suuremat armastust!
Loe lisaks

Tagaaia idüll

Mul avanes järjekordne võimalus sukelduda fotograafiamaailmasse ja lasta oma kaameral ennast proovile panna! Suurimaks rõõmuks oli mul võimalus kujundada selleks puhuks ka üks perepiknik- minu vaieldamatud lemmikud!
Loe lisaks

Kitseke

Reedel toimus mu õetütre 9. aasta sünnipäev ja minul oli suur rõõm ja au seda dekoreerida. Kuna tal polnud endal konkreetset soovi temaatikaks, siis andis ta mulle volituse seda ise valida.
Loe lisaks

Tali käes!

Juhhuu! Lõpuks sai elu hoopis uue ilme ja saab lastega lumes lustida ja saabus võimalus hoopis imetabasemaid kaadreid püüdma hakata!
(loe edasi)
Loe lisaks

16 päeva!

Tundub uskumatu, kuid jõuludeni on jäänud vaid 16 päeva!
Kui meie perel on kujunenud halvaks tavaks jätta üks, kui mitte kaks kinki viimasele hetkele, siis vähemalt Adelinemadelinel õnnestus koos fotograaf Anettiga teostada nädalavahetusel mitme fantastilise naise jõulukingitus endale ja oma kallimale. (loe edasi)
Loe lisaks

Liseth ja Anett

Eelmine ja see nädal on minu jaoks üks viimaste aegade põnevamaid. Adelinemadeline sai hulgaliselt kirju heade sõnade ja soovidega!
Aitäh teile, te andsite ja annate tohutult julgust ja jõudu minu tegemistele juurde!Ja tegemisi jagub, sest adelinemadelineni on jõudnud
juba mitmed imekaunid naised, kellega koos loodavaid väiksemaid ja
suuremaid projekte, saan tulevikus kindlasti ka siin

   lähemalt kajastada. (loe edasi)
Loe lisaks