Ma ei suuda end viia kevadeootuse kursilt kõrvale. Kas pole, et hoolimata õues valitsevale miinuskraadidele on seda juba lõpuks ometi tunda!? Ahmin  seda saabunud valgust ja igat viimast päikese kiirekest endasse. Tundub, et jõupingutused kehale ja vaimule, et see pikk ja pilkane talv üle elada, on lõpuks vilja kandnud...kui välja jätta minu tagasipöördumine saiatoodete juurde! Oi, kui ränk on oma nõrkust tunnistada, eriti Raini ees, kes oma suure pahega endiselt nii kindlameelselt vaenujalal on ja leppimist ei paista neil tulevatki! Minul jagus iseloomu vaid napilt üle kuu  ja järsku see kadus. Nüüd otsin seda uuesti kevadest! Lisan menüüsse valge asemel palju rohelist ja järjest enam on mul tunne, et ka kodu tahab menüüsse täiendust saada!
Kui Eesti kliima mulle tänavu vastu töötab, siis kavatsen kevade ise tuppa tuua! 
Olen omajagu kaua vesise suuga imetlenud lillepoodides rohelisi lopsakaid, paksulehelisi, okkalisi ja rippuvaid lilli. Aga eriti ahvatlevad on need taimed vanatädide akendel, mida ma järjest rohkem õues jalutades märkan.
Siinkohal kasutan võimalust ja küsin teilt, mu armsad sõbrantsid. Ehk on teil kodudes, emal, vanaemal, tädil või tuttaval kodus mõni üleliigne (kui nii üldse saab olla!) aaloe, havisaba, kummipuu, kaktuseline, sukulent või mõni muu nostalgiat andev toataim.
Ma ei ole küll kindlasti karvavõrdki taimeteadlane ja seda teab ilmselt ka minu ema, kes aeg ajalt mu toalilli kastmas käib! Aga seda ma luban, et need loetletud unistuste lilled, saaksid minu hoolealusteks kindlapeale! 
(See lubadus kõlab muidugi üsna näruselt peale ülestunnistust, et mu saiasöömise lõpetamise lubaduski on nurjunud!!!)
Kui mõni taim peaks minuni tõesti jõudma, siis annab see kahtlemata me praegu nii kurva ja tühjana seisvale elutoale mahlakust juurde ning siis saan jagada teiega ka juba selle toa make-overit!.

Mõnusat nädalavahetust ja olge oma ootuste ja eesmärkide kõrgusel!
Mina proovin sedasama! :)

JÄRGMINE                                                                                                                              EELMINE