Pulmi planeerides, takerdudes ikka mõnda dilemmasse, öeldi ikka, et see on ju teie pulm ja teie pidu, tehke nagu ise soovite! Meile oli meie peoks laulatus ja tseremoonia, seal olimegi meie kaks kõige tähtsamad! Kõik, mis sellele järgnes oli pidu meie lähedastele, ikka arvestasin ja mõtlesin, et kõigil oleks tore, ilus ja meeldejääv! Tõeliselt südantliigutav oli, kui mu kaks parimat sõbrannat- minu pruutneitsid,  hoopis minule mõtlesid ja minule nädal enne pulmi peo tegid!
(loe edasi)
Me teadsime Rainiga juba pisut varem ette, millal see päev on, sest õnneks meie sõbrad arvestasid, et lastega taolisi ootamatusi me endale lubada ei saa, ning nad organiseeriti meie eest vanaema hoole alla. Hommikul toodi salapäraselt ukse taha silt "Madli päev"  koos kirjaga, mis keelas mul end kuidagi ette valmistada. Nii ma siis istusin õndsas rahus ja vaatasin mõnuga pealt, kuidas Rain närviliselt mööda kardinaääri käib. Ma teadsin täpselt, et kui minu ürituse taga on Mari ja Mariliis, siis saab sellest olema midagi tõeliselt minulikku!
Meremehed viisid mu tulevase ära ning mina jäin koju oma korda ootama! Tegin omale mõnusa olemise, kui korraga astuvad kilgates koduuksest sisse minu kaks kullatükki! Ei, seekord õnneks mitte minu lapsed, vaid minu kaks südamesõpra!
Kohe avasid nad šampuse ja võtsid välja ühekordsed kaamerad ja algas esimeste emotsioonide klõpsimine. Suurim üllatus oli kohe kohal- Grete, kes mõtles hädavalesid, et proovimeigiks pole tal aega, tuli hoopis mulle sel päeval mind jumestama! Oi nad poputasid ja hellitasid mind! Olin ostnud endale valge kleidi, sest aimasin juba ette, et nemad küll oma peaga minusugusele midagi selga ei julge panna! Haha! Ja nii see ka oli! Kõige uhkemaks aksessuaariks sai hoopis minu õe Liisi käe all valminud pärg, minu ema poolt korjatud lilledest! No VAU! Nii et, kes iganes sellist soovib kanda, siis minul on õde, kes oskab seda fantastiliselt meisterdada!
Kui ma siis sellest pärjast olin toibunud, tabas mind uus üllatus! Õues, maja ees, ootasid mind kõik minu lahedad üheksa sõbrannat, kes said tulla! Ja nende selja taga üks nii armas hipibuss ja nii väike, et kujutage ette kuidas me seal sees koos olime! Just nimelt koos- kõik minu omad, uskumatu!!! See oli nii erakordne tunne, et mu esimesed õnnepisarad hakkasid tilkuma juba siis! Buss sõitis mööda Põlvat, käisid mõnusad oldschool hitid, laulsime kaasa ja meil sai
tõeliselt kõvasti nalja!  
Rannas põletasin kõik probleemid, mis võiks me abielus ette tulla, viskasin vanad peikad minema, lugesin treppiastmetel põhjusi, miks Raini armastan. Olgu öeldud, et mul oleks olnud astmeid juurde vaja! Lugesin sõbrannade poolt koostatud lubadused ja tõotused valjult ette paigas,
kus Rainiga kohtusime jne. Kui tahta otsida sellest tüdrukuteõhtust midagigi traditsioonilist, siis võis see olla see ainumane põsemusi meie toredale bussijuhile, kes talus rõõmsalt ja vapralt ära kõik meie möödalaulmised ja naerupahvakud!
Kollane hipibuss sõidutas meid päikseloojangu saatel peole. Ja see vaatepilt, see oli nii ilus! See polnud suvaline broneeritud laud, suvalises pubis või klubis, see oli Mari ja Mariliisi poolt ettevalmistatud ruum, Mari vanematekodus. See hõng ja vastuvõtt oli igaveseks meeldejääv!

Mulle läheb alati eriliselt hinge, kui kingituste taga on mingisugune lugu või kui selleks on midagi isetehtut, kasvõi pakitud! Sel korral olid nad kõik vaeva näinud ja pead tööle pannud, et üllatada mind  "retseptiraamatuga" ja geniaalse SOS karbiga igaks abielu erijuhtumiks! Pean tunnistama tüdrukud, et nii mõnigi asi on sellest juba kasutust leidnud! Haha!! Minu lemmikseltskond, muusika, söök, palju nalja, nalja,nalja... kuni järsku astuvad uksest sisse Laura Vals koos noormehega. Enne veel, kui olin mõistnud, mis nüüd just juhtus, siristas Laura oma siidpehme ja õrna häälega ette loo sõprusest ja armastusest! See oli minu jaoks nii märgilise tähendusega, et üks korralik peatäis õnnepisaraid sai valatud!


Kui ilus on elu, kui oled ümbritsetud inimestest, kes teavad täpselt, mis sind õnnelikuks teeb ja veelgi enam, nad viitsivad selle nimel pingutada ja siis jälle olla täiesti pingutamata oma lihtsuses ja ehtsuses!