Selles kodus on magamistuba olnud minu jaoks suuremal määral paik, kus ma puhkan mitte niisama ajaveetmise koht. Teades, et beebiga see muutub ja magamistoast saab mu peamine pesitsuspaik, tekkis aina suurem surve anda sellele toale uus ilme, et muuta see hubaseks. Eesmärk oli sama nagu ka lastetubade uuenduskuuridega- teha seda võimalikult soodsalt, sest tulevikus ootab ülakorrust kapitaalne remont. 
(loe edasi)
Olgugi, et ma olen pigem õhtuinimene, kaifin ma tohutult hommikupäikest ja just see paistab meie magamistoa akendesse. Pärast seda, kui meie kambrike sai uue ilme, leian ma end ikka ja jälle just sealt. Kujutan juba ette, kuidas me seal pisipojaga pool päeva uneleme ja üksteisest rõõmu tunneme! Jah, sellest toast ongi vaid Tema puudu!!!
Kõik kokku ei röövinud minu rahakotist ei rohkem ega vähem kui 64 eurot.
Siin ta on- tuba enne ja pärast...
Siis, kui mina kaameraga tuppa jõudsin, oli Rainil juba pool seina värvitud aga 
õnneks leidsin ikkagi arhiivist üles ühe pildi magamistoa endisest lookist.

Vanalt hallilt toolilt lihvisin suurema osa värvi maha ja peitsisin üle.
Beebi, beebi, beebi! On rõõm Sulle ja Sinust kirjutada, aga ma ei jõua oodata, et näidata neid mõtteid ja tundeid Sulle silmast silma!
Rain sattus neid boho-stiilis riiuleid tehes nii hoogu, et kui ka Sinul on soov saada oma koduseinale selliseid, siis võta minuga julgelt ühendust!
Hind olenevalt suurusest 12- 30 eurot.
Inspiratsiooniks väike pinteresti kollaaz:

JÄRGMINE                                                                                                                                                 EELMINE