Kuidagi on kujunenud nii, et jälgin ilmateadet haruharva. Vaid siis, kui mul on töö pärast tarvis olla kindel, et ilm minuga kaasa töötab. Minu jaoks on palju põnevam ennustada saabuvat päikselist, vihmast, külma või sooja ilma hoopis looduse märkide lugemise teel...aga, kui täna teatas mulle Rain, et ilmaennustus lubab märtsi lõpuks juba 17 soojakraadi, kerisid minu suunurgad kõrvuni!  Ma olen läbini kevade inimene ja lõpuks ometi paistab märts...loodetavasti ka vulisevad veed ja saan oma jalgrattalt tolmu maha pühkida!
(loe edasi)
Aga veel enne märtsi saabumist kiire tagasivaade veebruari kuu kausta minu telefonis!
Kuu oli lühike, kuid kinkis meile palju pikki hommikusi kaisutamisi voodis.
Ühel lõuna ajal tegid Lennart ja Adeele teatavaks, et lähevad nüüd magama. Seda juttu tõe pähe võtmata läksin ma siis hiljem oma toimetusi lõpetades neid voodisse juhatama. 
Kumbki aga oli oma voodis ja magasidki! Rulood olid ette tõmmatud, Lennartil oli teadmata põhjusel ka müts endale pähe leitud ja Adeelel oli kolm tekki peal (toad olid väga soojad!), kuid selle pildistamiseks oli tal toas liiga pime! Oli see vast armas üllatus! Kui nad ärkasid kiitsin neid taevani, kui suurte laste moodi nad oskavad magama minna ja selles nende uhkuses on seda imet nüüd veel mõnigi kord sündinud!
Mõistagi ei puudunud sõbrakuul hommikusöögid ja lõunad sõbrannadega. Mitte, et neid oleks olnud ülemäära palju, kuid enamikust pole mul pilte...sest sõpradega koos on ju telefon alati mujal, kui käepärast!
Ja palju kvaliteettunde iseendale raamatu ja kristallidega.
Oi ja see kaktus ülaloleval pildil jääb meenutama sõbrapäeva! Aitäh mu kolmele okkalisele sõbrannale, kes mind nii armsalt sel päeval suutsid  üllatada!
Sõbrapäevaks õmblesin lastele tuppa pehme kelgu. See pakub  nii palju rõõmu koosmängimisest, samal ajal nõuab see ühelt jõudu ja teiselt tasakaalu hoidmist, aga harjutab neis ka meeskonnatööd!
Oeh, mulle lihtsalt meeldib see valentinipäeval valitsev meeleolu!
Neid pilte vaadates hakkan ise ka uskuma, et mu elu ongi vaid üks tilulii, aga suurtest tegudest mul tõesti pildimaterjali pole! Nii siis tuleb veel üks ports ilutamise pilte ja mõned selle kuu lemmikud leiud sekkarist.
Noh ja muidugi meie riigi suur pidupäev, mida tähistasime maal...
...vot just selline idülliline õhkkond valitsebki sealsetes tagatubades!
Ma väga loodan, et ma pole ainus patune, kel vähemalt 5 (neljanda peal läks lugemine vist sassi) vastlakuklit hinge all on! Tänane ilm ei soosinud kelgumäele minekut, kuid homme tuleb vabandused jätta ja end siis vähemalt 5 korda rohkem liigutada! :)
Aitäh Mari mõnusa hommiku eest!
Täna tundsin küll, et mu elu on kui hernel, kui Aigi ootamatult me perele hernesupi koju kätte tõi! Äge on alatiseks jääda väikeõeks! Hahaa!

Mõnusat märtsi, lugege märke ja kuulake linnulaulu!

EELMINE                                                                                                                 JÄRGMINE