Olgugi, et kohtume Katrega pea iga päev, on see väike aga samas oluline toiming, nagu kõhupildistamine, alati edasi lükkunud. (ütlen kohe eneseõigustuseks, et mina olen olnud alati rohelise tule ootel :) ) Täna siis tuli Katre koos pojaga meile üsna harjumuspäraseks saanud  hommikukohvile ja lõpuks tuli temalt ka tagasihoidlik soov oma beebikõhust pilte teha. Nii siis jõudsime ikka nibin-nabin Katre viimase minuti raseduse jäädvustada.
(loe edasi)
Tõingi siis oma meigikohvrikese kohvilauale lähemale ja veetsime selliselt mõnusa hommikupooliku. Alles see oli, mil Katre teatas mulle suure õhina ja elevusega oma beebiootusest ja nüüd on tähtaeg kohe kohe kukkumas. Mul on endalgi juba üsna suur ärevus hinges, millal see ilusa nimega tüdruk plaanib sündima hakata ja just seepärast kiirustan ka piltide üleslaadimisega, et mitte ajast maha jääda. Loodetavasti meie mõnusad kohvipausid jätkuvad ka siis, kui Remi oma õe meile kaasa võtab ja saame teha pildid, kus Katre kõhu asemel on väike  pöial-liisi. Loodetavasti siis sirelid ja õunapuud veel ikka õitsevad :)
Imeline naine ja rasedus sobib talle nii hästi!!!

JÄRGMINE                                                                                                                                             EELMINE