Minu jaoks on iga sündmus jäädvustamist väärt ja oma väikese perega korraldan vaata et iga nädal pisema või suurejoonelisema sessiooni. Olen võtnud keset lumesadu oma nukuks pakitud beebi ja seitse asja ning kihutanud lähimasse metsa teed jooma ja klõpsutanud imelised pildid. Sest oli ju nii ilus lumesadu, mida tähistada!
Kas Sina oled mõelnud originaalsest, romantilisest, pidulikust fotosessioonist oma pere, beebi, sõprade või kallimaga...?  
 Olen tähele pannud, et meie väikses Eestis eksisteerib (hobi)fotograafide küllus ja nende töö on imetlusväärne. Küll aga on hakanud põhupallid ja kasesalud ennast kordama ja ma täiesti mõistan, et ühe vägeva sessiooni jaoks on vaja hulgaliselt ideid ja aega. Tahan öelda, et Sinul ei peagi olema, sest Sina oled tubli ja toimekas oma töös või oled Sa kodu ja lastega juba piisavalt hõivatud. Isegi, kui Sul pole oma nägemust, kuidas võiks välja näha Sinu unelm, siis arvan, et olen olen piisavalt hea inimestetundja taipamaks Sinu stiili.

Kirjuta mulle, teen sulle personaalse pakkumise, võtan endaga fotograafi või omaenese kaamera ja Sinul pole tarvis teha muud, kui kohale tulla! 

Ootan Sind!